0010.jpg

Спостереження за вмістом пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду та оксиду азоту, аміаку, формальдегіду проводились щоденно на 3-х стаціонарних постах.

За минулий місяць відібрано 1334 проби атмосферного повітря.

Середньомісячні концентрації по місту перевищували санітарні норми в атмосферному повітрі по пилу в 1,8 рази, діоксиду азоту в 1,6 рази, формальдегіду в 1,1 рази. Інші інгредієнти, що визначались, нижче санітарних норм.

В грудні на ПСЗ №5 (вул. Металургів) середньомісячний вміст по пилу перевищував рівень ГДК в 2,2 рази, діоксиду азоту в 2 рази, формальдегід в 1,1 рази. Також середньомісячна концентрація перевищувала ГДК по пилу в 1,6 рази, діоксиду азоту в 1,4 рази на ПСЗ №4   (вул. Харківська), а на ПСЗ №3 (вул. Сумсько-Київських дивізій) по пилу 1,5 рази та діоксиду азоту в 1,3 рази.

В звітному місяці зафіксовано 2 випадки перевищення максимально разової концентрації по пилу в 1,2 рази 22 грудня о 7 та 19 год. при південному напрямку вітру зі швидкістю 2-4 м/с на ПСЗ №5 (вул. Металургів).

У порівнянні з попереднім місяцем забруднення атмосферного повітря міста по пилу збільшилося, по діоксиду азоту, оксиду азоту, формальдегіду зменшилося, а по діоксиду сірки, оксиду вуглецю, аміаку, зосталося майже на попередньому рівні.

Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря в грудні не спостерігалось.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон у грудні по м. Суми складав 12-13 мкР/год, і не перевищував допустимих значень.

 

 

За матеріалами Сумського обласного

центру з гідрометеорології