Print
Hits: 323

Спостереження за вмістом пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду та оксиду азоту, аміаку, формальдегіду проводились щоденно на 3-х стаціонарних постах.

У листопаді було відібрано і проаналізовано 1354 проби атмосферного повітря.

Середньомісячні концентрації по місту перевищували санітарні норми в атмосферному повітрі по пилу в 2,4 рази, діоксиду азоту в 1,9 рази, формальдегіду в 1,2 рази. Інші інгредієнти, що визначались, не перевищують санітарних норм.

У листопаді на ПСЗ № 5 (вул. Металургів) середньомісячний вміст по пилу перевищував рівень ГДК в 3,3 рази, діоксиду азоту в 2,6 рази, формальдегіду в 1,2 рази. Також середньомісячна концентрація перевищувала ГДК по пилу в 2,2 рази, діоксиду азоту в 1,6 раз на ПСЗ № 4 (вул. Харківська), а на ПСЗ № 3 (вул. Сумсько-Київських дивізій) по пилу та діоксиду азоту в 1,6 раз.

У листопаді зафіксовано 19 випадків перевищення максимально разової концентрації по пилу на ПСЗ № 5 (вул. Металургів):

Також на ПСЗ № 5 (вул. Металургів) зафіксовано 4 випадки перевищення максимально разової концентрації по діоксиду азоту:

18 листопада о 19 год. на ПСЗ № 5 (вул. Металургів) зафіксовано 1 випадок перевищення максимальної разової концентрації по оксиду вуглецю в 1,2 рази при південному напрямку вітру зі швидкістю 3 м/с.

На ПСЗ № 4 (вул. Харківська) виявлено 4 випадки перевищення максимально разової концентрації по пилу:

На ПСЗ № 3 (вул. Сумсько-Київських дивізій) перевищення максимально разової концентрації з жодної домішки не зафіксовано.

У порівнянні з попереднім місяцем забруднення атмосферного повітря міста по діоксиду азоту, діоксиду сірки, оксиду азоту, формальдегіду збільшилося, а по пилу, оксиду вуглецю та аміаку залишилось майже на попередньому рівні.

Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря в листопаді не спостерігалось.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон у листопаді по м. Суми складав 12-13 мкР/год, що не перевищує допустимих значень.

 

За матеріалами Сумського обласного
центру з гідрометеорології