001.jpg

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення громадського обговорення
під час розгляду питання присвоєння назви (найменування)
провулку Бузковий у місті Суми

1. Організатор громадського обговорення: управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2. Об’єкт права власності, якому пропонується присвоїти назву (найменування): провулок Бузковий, що знаходиться між вулицями Бузковою та Весняною (район Ганнівки).

3. Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назви (найменування) об’єкта права власності: пропозиція щодо присвоєння назви (найменування) провулку Бузковий надійшла від власників об’єктів нерухомого майна, розташованих по зазначеному провулку.

4. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності: Сумський міський голова.

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 24 травня 2019 року о 14-00 годині засідання за круглим столом за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2, кабінет 59.

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) надсилаються у письмовій чи електронній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.
Адреса електронної пошти: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Поштова адреса: вул. Воскресенська, 8А, м. Суми, 40000.
Строк для подання пропозицій (зауважень): до 21 червня 2019 року включно.

7. Місцезнаходження та номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А; номер телефону 700-102.

8. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: начальник управління архітектури та містобудування Сумської міської ради – головний архітектор Кривцов Андрій Володимирович.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 05 липня 2019 року, на офіційному веб-сайті Сумської міської ради.