002.jpg
  1. Організатор громадського обговорення: управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.
  1. Об’єкт права власності, якому пропонується присвоїти назву (найменування): бульвар, що знаходиться між вулицею Харківською, проспектом Михайла Лушпи і вулицею Івана Сірка.
  1. Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується присвоїти назву (найменування) бульвару (між вулицею Харківською, проспектом Михайла Лушпи і вулицею Івана Сірка) у місті Суми.                  
  1. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності: Сумський міський голова.
  1. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 17 липня 2020 року о 14-00 годині засідання за круглим столом за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А, кабінет 2; 14 серпня 2020 року о 14-00 годині громадські слухання за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2, кабінет 59.
  1. Адреса електронної пошти та поштова адреса, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) надсилаються у електронній чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Адреса електронної пошти: arh@smr.gov.ua.

Поштова адреса: вул. Воскресенська, 8А, м. Суми, 40000.

Строк для подання пропозицій (зауважень): до 28 серпня 2020 року.

  1. Місцезнаходження та номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А; номер телефону 700-102.
  1. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: начальник управління архітектури та містобудування Сумської міської ради – головний архітектор   Кривцов Андрій Володимирович.
  1. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 11 вересня 2020 року, на офіційному веб-сайті Сумської міської ради.