006.jpg

Організатор громадського обговорення: Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

  1. Об’єкт права власності, якому пропонується присвоїти назву (найменування): бульвар, що знаходиться у місті Суми Сумського району Сумської області (район мікрорайону «Еспланада»).
  2. Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується присвоїти назву (найменування) бульвару Лівобережний у місті Суми Сумського району Сумської області (район мікрорайону «Еспланада»).
  3. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності: Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.
  4. Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 17 лютого 2022 року.
  5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на адресу електронної пошти: arh@smr.gov.ua до 17 лютого 2022 року включно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

  1. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А, arh@smr.gov.ua; Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (700 103).
  2. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: начальник Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради – головний архітектор Кривцов Андрій Володимирович.
  3. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського   обговорення: до 03 березня 2022 року, на офіційному сайті Сумської міської ради.