0010.jpg

Організатор громадського обговорення

Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради.

Об’єкт права власності, якому пропонується присвоїти назву (перейменувати)

Вулиця, яка відповідно до схеми магістралей внутрішнього та зовнішнього транспорту Генерального плану міста Суми відноситься до магістральної вулиці районного значення та позначена як «вул. Проектна №2».

Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назви (найменування) об’єкта права власності

Пропонується присвоїти назву (найменування) вулиці, яка відповідно до схеми магістралей внутрішнього та зовнішнього транспорту Генерального плану міста Суми відноситься до магістральної вулиці районного значення та позначена як «вул. Проектна №2».

Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності

Сумський міський голова відповідно до звернення власника земельної ділянки, розташованої на вулиці, яка пропонується до найменування.

Строк проведення заходів з громадського обговорення

Громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 12.09.2023 року.

Адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень)

Пропозиції (зауваження) подаються на адресу електронної пошти: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 12.09.2023 року включно.
Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення

Місто Суми, вул. Садова, 33, Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради (700-404, 700-413), This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення

Заступник директора департаменту - начальник управління архітектури та містобудування – головний архітектор департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради Кривцов Андрій Володимирович.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення

До 26.09.2023 року, на офіційному сайті Сумської міської ради (розділ городянину/громадські обговорення).