005.jpg

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996, виконавчий комітет Сумської міської ради проводить електронні консультації з громадськістю/прийом пропозицій до проведення громадських слухань щодо проєкту бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та проєкту Програми економічного і соціального розвитку Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та основні напрями розвитку на 2021-2022 роки.

На офіційному сайті Сумської міської ради в розділі «Документи/Проекти документів/Проекти рішень Сумської міської ради» 25 листопада 2019 року були оприлюднені проекти рішень «Про бюджет Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та «Про Програму економічного і соціального розвитку Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та основні напрями розвитку на 2021-2022 роки».

Пропозиції та зауваження до цих проектів приймаються з 28 листопада по 12 грудня 2019 року (до 17:15) шляхом заповнення онлайн-форм.

Результати проведення громадського обговорення проєктів вищезазначених документів будуть оприлюднені на офіційному сайті Сумської міської ради (сторінка «Громадське обговорення») у визначений чинним законодавством термін.

При наданні пропозиції потрібно обрати необхідний розділ, викласти короткий опис пропозиції, зазначивши адресу об’єкту (за необхідності).

До розгляду не приймаються пропозиції, які мають неконкретний характер, містять ненормативну лексику, наклепи, образи, суперечать чинному законодавству України.

Звіт

Оперативна інформація про результати електронних консультацій з громадськістю

Інформація про стан врахування пропозицій учасників електронних консультацій та громадських слухань, що залишились на контролі, щодо проєкту бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та проєкту Програми економічного і соціального розвитку Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та основних напрямів розвитку на 2021 – 2022 роки за підсумками І кварталу 2020 року

Інформація про стан врахування пропозицій учасників електронних консультацій та громадських слухань, що залишились на контролі, щодо проєкту бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та проєкту Програми економічного і соціального розвитку Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та основних напрямів розвитку на 2021 – 2022 роки за підсумками І півріччя 2020 року