007.jpg

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, виконавчий комітет Сумської міської ради проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту бюджету Сумської міської територіальної громади на 2021 рік та проєкту Програми економічного і соціального розвитку Сумської міської територіальної громади на 2021 рік та основних напрямів розвитку на 2022-2023 роки.

На офіційному сайті Сумської міської ради в розділі «Документи/Проекти документів/Проекти рішень Сумської міської ради» 1 грудня 2020 року були оприлюднені проєкти рішень «Про бюджет Сумської міської територіальної громади на 2021 рік» та «Про Програму економічного і соціального розвитку Сумської міської територіальної громади на 2021 рік та основні напрями розвитку на 2022-2023 роки» (ознайомитися з проєктами).

Пропозиції та зауваження до цих проєктів приймаються з 2 по 16 грудня 2020 року (до 17:00) шляхом заповнення онлайн-форм.

(збір пропозицій припинено у зв'язку з вичерпанням терміну)

При наданні пропозиції потрібно обрати необхідний розділ, викласти короткий опис пропозиції, зазначивши адресу об’єкту (за необхідності). До розгляду не приймаються пропозиції, які мають неконкретний характер, містять ненормативну лексику, наклепи, образи, суперечать чинному законодавству України.

Інформація про результати електронних консультацій з громадськістю та стан врахування пропозицій буде оприлюднена у цьому ж оголошенні у визначений чинним законодавством термін.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю

Додаток до звіту