0010.jpg

21 грудня 2019 року відбудуться загальноміські громадські слухання щодо проєкту бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та проєкту Програми економічного і соціального розвитку Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та основних напрямів розвитку на 2021–2022 роки.

Місце проведення – мала сесійна зала Будинку Рад (майдан Незалежності, 2).

Початок – 10:00 (початок реєстрації учасників – 09:15). При собі обов’язково треба мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Відповідно до п. 1.5 та п. 4.1. Положення про громадські слухання в місті Суми (рішення Сумської міської ради від 29 березня 2017 року № 1895-МР) у громадських слуханнях беруть участь усі охочі, проте, голосувати можуть тільки ті учасники, які мають право голосу (кожен дієздатний член Сумської міської об’єднаної територіальної громади, якому виповнилося 18 років), постійно проживають та зареєстровані на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади, та зареєструвались для участі в громадських слуханнях згідно з вимогами цього Положення.

Проєкт бюджету та Програми можна переглянути на офіційному сайті Сумської міської ради в розділі «Документи/Проекти документів/Проекти рішень Сумської міської ради» https://smr.gov.ua/uk/dokumenti/proekti-dokumentiv/proekti-rishen-sumskoji-miskoji-radi/2019-mr-p.html