003.jpg

На сьогоднішній день ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» надає послуги за тимчасовими тарифами, які були визначені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.06.2018 № 341.

З метою забезпечення належного санітарного стану міста та удосконалення системи поводження з відходами ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» розрахувало нові тарифи на послуги.

Процедура зміни тарифу є нагальною потребою у зв’язку із наступними змінами: підвищення мінімальної заробітної плати на 12 %, зростання цін на запасні частини в 1,67 рази, шин в 2 рази. Пропоновані зміни збільшать розмір середнього планового тарифу по підприємству на 25 %.

Періодичності надання послуг встановлена для мешканців багатоповерхових будинків – щоденно, для мешканців приватного сектору – 1 раз на тиждень.

Відшкодування затвердженим тарифом фактичної собівартості по підприємству складає 84%.

Тариф розраховано з урахуванням рентабельності: для населення – 0%, бюджетних установ – 12%, для інших споживачів – 45%.

Новий розмір тарифу розрахований відповідно до діючого законодавства України, з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» від 26.07.2006 № 1010.

Згідно з Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130, ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 7 календарних днів з дня розміщення цього повідомлення за адресою: 40007, м. Суми, вул. Менжинського, 3, тел. 64-11-88, ел. адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів)

Структура тарифу на послуги з перевезення ТПВ, великогабаритних, ремонтних відходів ТОВ "Сервісресурс"