007.jpg

З 1 січня 2022 року відповідно до постанови НКРЕКП тариф на послуги розподілу природного газу для АТ «Сумигаз» становить 1,608 грн за 1 м3 на місяць з урахуванням ПДВ. Послуга здорожчала на 7 копійок проти минулорічної вартості тарифу.

Кожен клієнт АТ «Сумигаз» у січні 2022 року отримав платіжку від газорозподільної компанії з новим тарифом. Плата за доставку газу для споживача залежить від обсягів його споживання у минулому газовому році. Переглянути обсяг споживання за газовий рік можна в особистих кабінетах чи квитанціях.

Оплата послуги доставки газу здійснюється рівними частинами впродовж року. Наприклад, якщо за попередні 12 місяців газового року, тобто з 01 жовтня 2020 по 30 вересня 2021, ви спожили 120 кубічних метрів природного газу, то у календарному 2022 році щомісяця сплачуватимете вартість доставки 10 кубічних метрів.

Кошти, які надходять у вигляді плати за доставку газу, витрачаються на виробничу діяльність та оплату праці фахівців, які щодня підтримують належну і надійну роботу газових мереж – регулюють та підтримують тиск для подачі газу в оселі, реагують на аварійні виклики за номером 104, ремонтують газопроводи та обладнання на них.