003.jpg

У Сумах організована робота кол-центрів у п’яти закладах охорони здоров’я.

Шановні жителі громади!

На сьогоднішній день епідемічна ситуація в Україні поступово погіршується.

Наразі ми очікуємо поширення небезпечного штаму «Дельта», який зареєстрований більше, ніж у 135 країнах світу.

Працівники КП «Електроавтотранс» на базі підприємства колективно щепились від коронавірусу.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО під час щопонеділкової апаратної наради нагадав про необхідність проведення щеплень від COVID-19 в організованих колективах.

Задля збереження здоров'я співробітників та формування колективного імунітету, у КП «Зеленбуд» провели кампанію масової вакцинації працівників від COVID-19.

Управління освіти і науки запрошує освітян Сумської міської територіальної громади у четвер, 5 серпня, на щеплення від COVID-19.

В. о. міського голови Михайло БОНДАРЕНКО під час щопонеділкової апаратної наради наголосив управлінню охорони здоров’я на важливості продовження проведення вакцинації від COVID-19 та пришвидшенні темпів її проведення.

Цими вихідними, 31 липня та 1 серпня, у Сумах продовжать працювати центри масової вакцинації від COVID-19.

У Сумах відзавтра починають масово вакцинувати від COVID-19 працівників закладів, підпорядкованих управлінню освіти і науки, аби до початку навчального року досягти максимального рівня захисту для цієї категорії.

У Сумах спостерігається незначне збільшення кількості хворих містян на COVID-19. Про це під час щопонеділкової апаратної наради повідомила начальник управління охорони здоров’я.