006.jpg

3 травня 2022 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 531, якою внесено зміни до Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.

Міністерство соціальної політики розробило платформу єДопомога, на якій можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримку тим, хто її потребує.

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2022 року № 446 передбачено виплату додаткової грошової допомоги за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми ООН.

29 квітня 2022 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 507 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 332 і від 16 квітня 2022 р. № 457», якою уточнено порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам з числа малолітніх дітей, які прибули без супроводу законного представника.

До уваги громадян! Департамент соціального захисту населення Сумської міської ради інформує, що Постановою Кабінету Міністрів України № 457 від 16.04.2022 року «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України» внесено зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

7 березня Уряд затвердив постанову № 214, відповідно до якої строк виплати державних допомог, які було призначено раніше, продовжується на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування і виплачується за повний місяць без звернення до органів соцзахисту.

Подача документів стає ще простішою із застосунком «Дія» – це швидко та зручно без черг і зайвих документів. «Дія» дає можливість отримувати громадянам публічні послуги, що досить актуально в умовах сучасного сьогодення та карантинних заходів.

Повідомляємо, що у лютому на додаткових робочих місцях, які організовані для прийому громадян із питань оформлення соціальних допомог та житлових субсидій, буде проводитися прийом за таким графіком:

  • 14 лютого з 8.00 до 17.00 – Центр учасників бойових дій (вул. Герасима Кондратьєва, 165/71);
  • 22 лютого з 8.00 до 17.00 – філія Громадської приймальні по вулиці Охтирська, 11.

Жителі Битицького, Великочернеччинського, Стецьківського та Піщанського старостинських округів мають змогу отримати консультації та подати потрібні документи по соціальних допомогах та житловій субсидії безпосередньо за місцем проживання.

У лютому прийом відбуватиметься в приміщенні колишніх сільських рад за графіком:

Надання грошової компенсації передбачає перерахування коштів батькам, у яких народилася дитина (в разі їх відсутності: патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам новонародженої дитини) на поточний рахунок із спеціальним режимом використання.
Для того, щоб отримати грошову компенсацію натуральної допомоги «пакунок малюка» батькам необхідно оформити спеціальний рахунок у відділенні АТ КБ «ПриватБанку». Кошти будуть зараховані тільки на цей рахунок. На рахунки, відкриті в інших банківських установах, чи на інші рахунки (поточні, пенсійні, соціальні тощо) грошова компенсація не виплачується.