003.jpg

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» – із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 та від 25.03.2020 № 239, Сумським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області (далі – відділення Фонду) запроваджено ряд заходів щодо недопущення поширенню гострого распіраторного захворювання серед працівників відділення Фонду.

В умовах встановленого карантину у зв’язку з пандемією коронавірусу Сумське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області здійснює фінансування матеріального забезпечення та страхових виплат у звичному порядку.

З метою оперативного інформування суб’єктів соціального страхування щодо діяльності Фонду соціального страхування України розпочав функціонувати телеграм-канал Фонду: t.me/socialfund.

З 19 березня 2020 року на період встановленого карантину тимчасово призупинено укладення тристоронніх договорів для проходження реабілітаційного лікування працюючими, а також медичної реабілітації і санаторно-курортного лікування потерпілими на виробництві за кошти Фонду соціального страхування України.

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття заходів упередження зараження цією хворобою в Сумському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області запроваджується дистанційна форма проведення прийому громадян засобами телефонного та електронного зв’язку.

У зв’язку із оголошенням на всій території України карантину та на виконання протоколу позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомляємо, що надання консультацій громадянам та особистий прийом громадян посадовими особами Сумського міського відділення (далі - відділення) управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області проводитимуться переважно у ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ.

Сумське міське відділення (далі – відділення) управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) у Сумській області нагадує, що одним із основних завдань Фонду є надання матеріального забезпечення страхувальникам, які є платниками єдиного соціального внеску.

За перші два місяці 2020 року до Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області надійшло 14 повідомлень про нещасні випадки на виробництві від роботодавців.

За підсумками лютого 2020 року Сумське міське відділення Фонду здійснив фінансування допомог по вагітності та пологах за 124 листками непрацездатності на загальну суму 3,1 млн. грн.

За лютий 2020 року Сумське міське відділення Фонду профінансувало надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності за понад 28 тис днів перебування на лікарняних. Загалом на це направлено більш ніж 8 млн. грн., допомогу було призначено та надано на підставі майже 4 тис. листків непрацездатності.