002.jpg

З метою задоволення у 2018 році потреб територіальної громади міста Суми у послугах із денного догляду за особами, які мають інтелектуальну недостатність, департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради до 1 квітня 2017 року було оголошено про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), спрямованих на надання у місті Суми деяких видів соціальних послуг на базі інституту громадянського суспільства та в домашніх умовах, для виконання (реалізації) яких у 2018 році буде надаватися фінансова підтримка з міського бюджету.

Термін реалізації програм (проектів, заходів) встановлений з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року. Усі інститути громадянського суспільства, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, мали можливість подати свою конкурсну пропозицію у період з 3 квітня 2017 року по 3 травня 2017 року. Проте, на конкурс була надана лише одна конкурсна пропозиція.

Конкурс проводиться трьома етапами.

Перший етап конкурсу проведений 12 травня 2017 року, під час якого членами конкурсної комісії була проведена індивідуальна оцінка конкурсної пропозиції та прийняте рішення про проведення відкритого захисту конкурсної пропозиції.

Захист конкурсної пропозиції проводитиметься 19 травня 2017 року о 10 годині за адресою: м. Суми, вул. Харківська, буд. 35, ІІІ поверх, каб. 304, і здійснюватиметься керівником інституту громадянського суспільства, який є учасником конкурсу, або його уповноваженим представником.

Переглянути рішення комісії