003.jpg

Сумське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області профінансувало надання щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за квітень 2020 року в повному обсязі.

Для отримання фінансування від Фонду соціального страхування України допомог за лікарняними листками, виданими у зв’язку з ізоляцією від COVID-19, страхувальники (роботодавці) мають формувати окремі заяви-розрахунки, до яких не включаються лікарняні з інших причин непрацездатності.

За підсумками січня-квітня 2020 року щомісячні страхові виплати, які були направлені Сумським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, для осіб, що постраждали внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також осіб, які мають на них право в разі смерті потерпілого, виріс на 11% та склав 3267,50 грн.

За підсумками першого кварталу 2020 року Сумське міське відділення Фонду соціального страхування України у Сумській області направило на виплату матеріального забезпечення понад 30 млн. гривень, допомоги отримали 8,5 тисяч застрахованих осіб.

Видатки Сумського міського відділення Фонду соціального страхування України у Сумській області за допомогами по вагітності та пологах у квітні поточного року зросли на 77%.

На обліку у Сумському міському відділенні Фонду соціального страхування України у Сумській області перебуває близько 28 тис. страхувальників, в яких працюють понад 110 тисяч застрахованих осіб, кожна з яких у разі хвороби або травми має право на виплати за лікарняними листками.

З початку встановлення карантину роботодавці міста Суми подали до Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області 1264 заяви-розрахунки для виплати матеріального забезпечення 4,5 тис. застрахованим особам, більш ніж по 5,2 тис. лікарняних листків.

Протягом І кварталу 2020 року медичною реабілітацією за рахунок коштів Фонду соціального страхування України було забезпечено 5 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

З метою забезпечення соціального захисту, компенсації втраченого заробітку, надання фінансової та медичної допомоги з початку 2020 року Фонд соціального страхування України здійснив видатки на загальну суму 7,435 млрд. грн.

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці.