001.jpg

Інформація

про оголошення конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості

  • Нежитлове приміщення площею 137,7 кв. м за адресою: м. Суми, проспект Т.Г. Шевченка, 11
  • Нежитлове приміщення площею 89,7 кв. м за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 18
  • Нежитлове приміщення площею 348,3 кв. м за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 51/1

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для приватизації шляхом викупу орендарем.

  • Нежитлове приміщення площею 188,0 кв. м за адресою: м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 5
  • Нежитлове приміщення площею 252,2 кв. м за адресою: м. Суми, вул. Тополянська, 11
  • Нежитлове приміщення площею 81,8 кв. м за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 143

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Дата оцінки: 31.05.2017.

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075 та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190.

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі».

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 2 – 4 до Положення формами.

Конкурсна пропозиція претендента на об’єкт подається окремо у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта, на який подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта господарювання, який подає заяву.

Місце знаходження комісії та робочої групи: м. Суми, вул. Садова, 33, 2-й поверх, кімн. 35.

Кінцевий термін подання конкурсної документації 08 червня 2017 року до 16 год. 00 хв.

Конкурс відбудеться 13 червня 2017 року о 10.00 за адресою: м. Суми, вул. Садова, 33, 2-й поверх, кімн. 37.

Телефон для довідок: 700-406.