005.jpg

Управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації було перевірено стан здійснення виконавчим комітетом Сумської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади щодо вирішення відповідно до чинного законодавства питань про проведення зборів, мітингів, маніфестацій та демонстрацій.

Установлено, що на виконання пп. 3 п. б ч. 1 ст. 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.39 Конституції України виконавчим комітетом Сумської міської ради було забезпечено сприяння політичним партіям й громадським організаціям в проведенні зборів і мітингів, маніфестацій і демонстрацій.

За період з 28.09.2013 по 20.11.2014 позовів до суду щодо заборони проведення акцій або неправомірних дій виконавчих органів міської ради не було.

Відповідними структурними підрозділами міськвиконкому здійснюється контроль за забезпеченням громадського порядку.

У ході перевірки не було виявлено порушень чинного законодавства (на предмет наявності фактів обмеження прав громадян на проведення мирних зібрань).

Робота виконавчих органів Сумської міської ради за здійсненням даних делегованих повноважень проходить на належному організаційному рівні.

06.01.2015