0012.jpg

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» до 17 лютого 2019 року приймає заявки на отримання гранту, метою якого є проведення оцінки корупційних ризиків в сфері медичної освіти в Україні.

Планується надати один грант з фіксованою сумою, що не перевищує 2,380,000 гривень.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1)     Покращення управління у секторі охорони здоров’я.

2)     Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.

3)     Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.

4)     Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.

5)     Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.

Мати номер DUNS для отримання грантів у розмірі понад $ 25000. (Партнери Проекту можуть подати заяву на http://fedgov.dnb.com/webform)

Мати реєстраційний номер SAM для грантів більше $ 25,000. (заявники Проекту можуть зареєструватися на https://www.sam.gov/ Для реєстрації необхідно мати номер DUNS)

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, заклади, власниками яких є іноземці, державні установи (посадовці) національного або міського рівня та релігійні групи .

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:

Щонайменше три роки досвіду проведення досліджень, включаючи досвід збору та аналізу кількісних та якісних даних за допомогою різних методів (наприклад, аналітичні огляди, опитування, фокус-групи, інтерв’ю тощо)

Детальна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA №2), що міститься в додатку до даного оголошення та на порталі грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io ).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io ).

Заявники повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до кінця робочого дня 6 лютого 2019 року. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам не пізніше 12 лютого 2019 року.

Інформаційний семінар / вебінар відбудеться 5 лютого 2019 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстраціяза допомогою електронної пошти This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 11:00 – 5 лютого 2019 року.

Заявки приймаються до 23:59 - 17 лютого 2019 року.

Контакти

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.