003.jpg

Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих», в партнерстві з Представництвом DVV International в Україні, оголошує відбір учасників тренінгу з адвокаційних кампаній у сфері освіти дорослих.

Такий пройде 27-28 березня у Києві.

Тренінг із адвокаційних кампаній стане першим етапом в процесі розробки та реалізації адвокаційних кампаній, спрямованих на ухвалення місцевими органами влади документів, що сприяють розвитку освіти дорослих у відповідній громаді. Участь у тренінгу візьмуть 16 охочих із різних громад.

Другий етап - тренінг зі співпраці з органами влади, який відбудеться орієнтовно у липні 2020 року. Участь у ньому візьмуть 8 учасників першого тренінгу, які показали найкращих прогрес у реалізації розроблених адвокаційних кампаній, а також один представник місцевих органів влади кожної громади, де реалізується кампанія.

На третьому етапі заплановане проведення конкурсу заявок на отримання мікрогрантів в розмірі від 5 до 10 тисяч гривень для завершення адвокаційних кампаній, спрямованих на ухвалення місцевим органом влади документу в сфері освіти дорослих.

Завершальним, четвертим етапом, стане реалізація фінальної частини адвокаційних кампаній та ухвалення місцевим органом влади відповідного документу.

Для участі у тренінгу запрошуються:

  • представники громадських організацій, що працюють у галузі освіти дорослих, зокрема, у сфері громадянської освіти;
  • представники закладів вищої освіти та системи перепідготовки/підвищення кваліфікації фахівців різних галузей (держслужбовців, педагогічних працівників, бізнесу тощо);
  • інші зацікавлені особи з неурядового сектору.

Відбір учасників:

Заявки приймаються до 29 лютого 2020 року через онлайн-форму за посиланням.

Запрошення для участі будуть надіслані не пізніше 6 березня 2020 року.

Відбір учасників буде проводитися на конкурсних засадах на підставі заповненої онлайн-заявки. Організатори залишають за собою право у разі необхідності провести додаткову співбесіду з потенційними учасниками програми навчання.

Організатори забезпечують учасникам витрати на навчання, проїзд, проживання, кава-брейки та роздаткові матеріали.

Контактна особа: БОЙКО Анастасія, тел. 0970776958.

Детальніше