001.jpg

Міжнародна організація IREX оголошує відбір заявок на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.

Коротко про проект
Проект USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) працює над формуванням належного правового поля децентралізаційної реформи в Україні, збільшення ресурсів місцевого самоврядування та здатності громад ними ефективно розпоряджатись, збільшення спроможності та професійного рівня усіх долучених до реформи груп.

Учасниками стануть команди (бібліотека + партнерська громадська організація), які виявлять зацікавленість у подальшій співпраці з IREX, та пройдуть процес погодження робочих планів та бюджетів для проведення заходів в рамках проекту.

Підтримка від IREX
IREX надасть:
- всебічну інформаційну підтримку своїм партнерам задля підвищення їх обізнаності та впровадження діяльності в громадах (наповнення Facebook групи (IREX-PULSE);
щотижневі дайджести новин, надіслані електронною поштою; візуалізація даних та
інфографіка; вебінари на різні тематики);
- інформаційні матеріали для використання під час проведення заходів та розповсюдження у громадах серед мешканців;
- грантову підтримку для кожної команди (ГО+бібліотека), що мають бути використані на проектну діяльність
- консультації спеціаліста з проведення соціологічних досліджень та аналізу даних.

Що очікується
Бібліотеки та громадські організації проведуть щонайменше чотири спільні заходи з залученням громадян до реалізації реформи місцевого самоврядування за участі активістів (групи підтримки реформ (ГПР) протягом квітня-серпня 2018 року.

Задля ефективної співпраці, за два тижні до дати подачі заявок, команда IREX проведе відкриту зустріч із своїми партнерами у режимі вебінару. Під час цієї зустрічі, бібліотекарі та представники ГО матимуть можливість отримати відповіді на свої запитання від менеджера та координатора програми, спеціаліста з соціологічних досліджень, менторів прес-клубів.

Вебінар відбудеться - 15 лютого 2018 року о 14:00.

Для участі в конкурсі необхідно до 01 березня 2018 року включно подати пакет наступних документів:
• Одну спільну форму (бібліотека + ГО) заявки на участь;
• Розроблений робочий план по проведенню мінімум чотирьох інформаційних заходів з залучення громадян до процесу реформи місцевого самоврядування;
• Подготовлений бюджет на проведення щонайменше чотирьох інформаційних заходів з теми децентралізації;
• Письмове підтвердження від керівника ГО щодо актуальної назви ГО, уповноваженого підписанта та юридичну адресу організації;
• Скановану копію довідки з банку громадської організації про відкритий рахунок.

Заявки приймаються виключно електронною поштою на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  з темою ЗАЯВКА_ПУЛЬС_Ваша ГО_населений пункт до 01 березня 2018 року включно.

За додатковою інформацією потрібно звертатися до координатора проекту Тетяни Дементьєвої: (044) 537 06 04, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Результати відбору будуть повідомлені учасникам електронною поштою до 16 березня 2018 року.

Увага! Розглядатимуться заявки тільки від команд з попереднім досвідом співпраці у проекті ПУЛЬС.

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Асоціацією міст України (АМУ), Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Дедлайн - 1 березня 2018 року.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1BD1z4ENLOCnrphks7y9R-g4ZNhEGAzGZ.