0012.jpg

З метою дотримання правил безпеки життя під час проведення агротехнологічних робіт сільськогосподарськими товаровиробниками, а також упередження та недопущення випадків підривів на замінованих та забруднених вибухонебезпечними предметами територіях, слід дотримуватися наступних правил.

За дві доби до початку робіт суб’єкт господарської діяльності письмово звертається (довільна форма) до сільської (селищної, міської) ради (ПІП, посада, номер мобільного телефону) в якому зазначається дата, час, місце проведення робіт, розташування земельної ділянки, номер поля (польова карта), вид агротехнічних робіт, уповноважена (контактна) особа (ПІП, номер мобільного телефону).

Сільська (селищна, міська) рада надсилає військовій частині, що дислокується на відповідній території, звернення суб’єкта господарської діяльності з метою подальшого узгодження рекомендованого маршруту руху технічних засобів для проведення агротехнологічних операцій та інформує суб’єкта господарської діяльності про контактну особу військової частини(ПІП, номер мобільного телефону).

Військова частина інформує суб’єкта господарської діяльності про безпечний маршрут руху технічних засобів (заїзд/ виїзд).

Уповноважена (контактна) особа суб’єкта господарської діяльності інформує безпосереднього виконавця робіт про безпечний маршрут руху технічних засобів.

Відповідальність за безпеку проведення агротехнологічних операцій несуть уповноважені особи суб’єктів господарської діяльності.