0012.jpg

До уваги потенційних інвесторів пропонуються вільні земельні ділянки та незадіяні нежитлові приміщення, що належать до комунальної власності Сумської міської територіальної громади.

Для ознайомлення з пропозиціями перейдіть за посиланням.

Індустріальний парк "Суми" включено до Реєстру індустріальних (промислових) парків наказом Мінекономрозвитку від 04.12.2018 № 1828.

Земельна ділянка площею 17,5 га, на якій створено індустріальний парк "Суми", розташована у районі заводу "Центроліт".

Ініціатором створення індустріального парку є Сумська міська рада.

Промоційний відеоролик «Інвестуйте в Суми» створено на замовлення Сумської міської ради з метою презентації економічного та інвестиційного потенціалу міста.

Відеоматеріал демонструє конкурентні переваги міста, провідні підприємства та їх продукцію, інвестиційні пропозиції для зацікавлення нових інвесторів вкладати кошти в економіку м. Суми.

Виготовлення BlackFox Production http://black4x.com

Сумська міська рада пропонує до уваги потенційних інвесторів оновлений у 2020 році Інвестиційний паспорт міста Суми.

Щоб розпочати підприємницьку діяльність в Україні, необхідно здійснити процедуру державної реєстрації та стати суб’єктом підприємницької діяльності. 

Суб’єкти підприємницької діяльності можуть реєструватись у формі фізичної або юридичної особи.

Суб’єкт підприємницької діяльності вважається створеним з моменту його державної реєстрації.

Єдине інвестиційне вікно – це спрощена система взаємодії між інвестором та органами місцевої влади; унікальний механізм персонального супроводу інвестора, надання інформаційної та юридичної підтримки, високоякісних консалтингових та інтеграційних послуг для інвесторів, які мають наміри інвестувати в економіку міста.