0012.jpg

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у режимі маршрутного таксі»

Представлений регуляторний акт передбачає зміну діючих тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що працює у режимі маршрутного таксі № 51 «Піщане – Прокоф’єва» у сторону збільшення з урахуванням рівня інфляції, зростання цін на паливо, мастильні матеріали та запасні частини, підвищення мінімальної заробітної плати та інші ресурси.

Зауваження та пропозиції приймаються розробниками проекту регуляторного акту – ФОП Горпенко В.В., відділом логістики та зв’язку Сумської міської ради протягом місяця з дня оприлюднення.

ФОП Горпенко В.В.

  • на поштову адресу: 40007, м. Суми, вул. Менжинського, буд. 9
  • на електронну адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел. 640-852

Відділу логістики та зв’язку Сумської міської ради

  • на поштову адресу: 40030, м. Суми, м-н. Незалежності, 2
  • на електронну адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., тел. 700-665, 700-581

Надані документи