007.jpg

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Сумської міської ради «Про нову редакцію Положення про надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам-підприємцям і фізичним особам міста Суми»

З метою приведення у відповідність до змін у податковому законодавстві України Положення про надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам-підприємцям і фізичним особам міста Суми департаментом фінансів, економіки та бюджетних відносин Сумської міської спільно з управлінням соціального захисту населення Сумської міської ради підготовлено проект рішення Сумської міської ради «Про нову редакцію Положення про надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам-підприємцям і фізичним особам міста Суми». Зазначеним проектом рішення передбачається впровадження єдиного порядку розгляду звернень юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців і фізичних осіб з питання надання пільг за рахунок міського бюджету у випадках та на виконання статей 25, 99, 114 Статуту територіальної громади міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 26 жовтня 2011 року № 893-МР «Про нову редакцію Статуту територіальної громади міста Суми».

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Сумської міської ради – www.meria.sumy.ua.

Усіх зацікавлених осіб просимо надсилати зауваження та пропозиції до вказаного проекту регуляторного акта протягом 30 днів з моменту оприлюднення до департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин Сумської міської ради за адресою: 40030, м. Суми, вул. Горького, 21 або на електронну пошту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..