0010.jpg

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта - рішення Сумської міської ради «Про Правила додержання тиші на території Сумської міської територіальної громади»

Проєкт регуляторного акта «Про Правила додержання тиші на території Сумської міської територіальної громади» розроблений на підставі Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Статуту територіальної громади міста Суми.

Беручи до уваги добровільне приєднання сільських територіальних громад до територіальної громади м. Суми, необхідності опрацювання питання в частині розширення територіальної основи діяльності органу місцевого самоврядування, врегулювання аспектів додержання тиші в сільській місцевості, деталізації вимог дотримання тиші (наприклад, використання музичної апаратури на відкритих літніх майданчиках закладами ресторанного господарства), необхідним є прийняття рішення Сумської міської ради «Про Правила додержання тиші на території Сумської міської територіальної громади».

У зв’язку із цим зазначеним проєктом рішення пропонується затвердити Правила додержання тиші, які поширюватимуться на всю територію Сумської міської територіальної громади та застосовуватимуться до правовідносин, що виникають внаслідок дії цих Правил.

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення Сумської міської ради «Про Правила додержання тиші на території Сумської міської територіальної громади» приймаються розробником проєкту регуляторного акта - відділом торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради, протягом місяця з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Сумської міської ради та її виконавчого комітету, у підрозділі «Регуляторна діяльність/Оприлюднення проектів регуляторних актів-2021» розділу «Бізнесу» https://smr.gov.ua/uk/2016-03-14-08-11-32/regulyatorna-diyalnist/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornikh-aktiv.html

на поштову адресу:

- 40004, м. Суми, вул. Горького, 21, каб.210, відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради;

на електронну адресу:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, тел. 700-656, 700-650, 700-652.

Проєкт рішення

Аналіз регуляторного впливу