Hits: 3782

Реєструючись на "Муніципальному інформаційному порталі", Ви підтверджуєте свою згоду з наступними правилами. Реєстрацiя дозволить Вам задавати запитання в онлайн приймальнi мiського голови та коментувати новини. 

Мета правил - позначити межі поводження на "Муніципальному інформаційному порталі". Наголошуємо, що тільки там, де є правила, можна побудувати конструктивні відносини.

Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила будь-коли, і зробимо усе для того, щоб проінформувати Вас про це, однак з вашої сторони було б розумно переглядати періодично цей текст на предмет змін, оскільки користування "Муніципальним інформаційним порталом" після оновлення чи виправлення умов користування означає вашу згоду з ними.

Реєструючись на нашому інтернет-ресурсі, Ви погоджуєтесь не розміщувати образливі, непристойні, вульгарні, наклепницькі, ненависні, погрозливі, порнографічні та інші матеріали і коментарі, які можуть порушувати українське законодавство чи міжнародне право. 

Такі дії можуть призвести до негайної і постійної відмови у доступі до "Муніципального інформаційного порталу". 

Образа інших відвідувачів є одним із найтяжчих порушень і суворо карається адміністрацією. На нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх його відвідувачів. Якщо є претензії - звертайтеся до адміністраторів сайту через особисте повідомлення.

На сайті суворо заборонено:

повідомлення, що не відносяться до вмісту статті або до контексту обговорення;

образа і загрози в адресу відвідувачів сайту - в коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну, расову чи релігійну ворожнечу;

вислови, метою яких є навмисна провокація різкої реакції інших учасників ресурсу;

будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України;

спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення;

створення додаткових акаунтів – за це буде дано бан як клону, так і основному акаунту.

Реєструючись, Ви погоджуєтесь, що адміністратори "Муніципального інформаційного порталу" мають право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.

Як користувач, Ви погоджуєтесь, що уся інформація, введена Вами, буде зберігатись в базі даних сайту. Хоч ця інформація не буде відкрита третім особам без Вашої згоди, адміністрація "Муніципальноого інформаційного порталу" не нестиме відповідальність за будь-які дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї. Водночас ми здійснюємо усі належні заходи, аби захистити базу даних "Муніципального інформаційного порталу".

При порушенні правил вам може бути дане попередження. У деяких випадках може бути даний бан без попередження. Щодо зняття бана – звертайтеся до адміністраторів через особисте повідомлення. Образа адміністраторів або модераторів також караються баном! 

Незнання правил не звільняє від відповідальності.

Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу. 

Давайте поважатимемо один одного і сайт, на який Ви та інші відвідувачі приходять отримати необхідну інформацію та висловити свої думки. 

Заздалегідь дякуємо Вам за розуміння!