001.jpg
  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проєкт документа державного планування «Детальний план території по проспекту Курський для визначення планувальної структури розвитку північного промислового вузла у м. Суми (площею 22,0 га)» виконаний ПП «Фішер-Архітектори та Інженери», головний архітектор проєкту –Рибачок С.І. (кваліфікаційний сертифікат АА № 002963, виданий 13.05.2016) на замовлення Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради. Територія, охоплена детальним планом території розташована поряд з північною межею міста Суми на виїзді з міста по пр. Курський на трасу Н-07. В детальному плані уточнено функціональне призначення території як – виробнича; уточнено проєктну категорію вулиць Проєктна № 6 і вул. Проєктна №7, транспортну мережу. Передбачено розміщення нових виробничих потужностей підприємства машинобудівної та переробної промисловості IV класу шкідливості.

Громадські слухання відбулися 11 червня 2021 року за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21, конференц-зал управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Сумської міської ради. Пропозиції внесені на слуханнях носили характер рекомендацій щодо реалізації проекту і не мали характеру зауважень.

Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради інформує мешканців про результати збору пропозицій громадськості щодо ескізного проєкту реконструкції дитячого парку «Казка».

Для публічного і фахового обговорення ескізного проєкту дитячого парку «Казка» за участю депутатського корпусу, зацікавленої громадськості, заплановано розгляд даного питання на засіданні містобудівної ради при Управлінні архітектури та містобудування.

Засідання відбудеться 18 червня о 14:00 у конференцзалі ЦНАП за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21, ІІ поверх.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території на земельній ділянці по провулку Лікаря Зіновія Красовицького, 1а у м. Суми 

Замовник містобудівної документації – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

Розробник містобудівної документації – ТОВ «АРХДИЗАЙНСТУДІЯ», головний архітектор проекту – Головін Е.В., кваліфікаційний сетрифікат архітектора серія АА №001448 (Розроблення містобудівної документації).

Підставою для розроблення детального плану території є рішення Сумської міської ради від 21 жовтня 2020 року № 7670-МР «Про розроблення містобудівної документації «Детальний план території на земельній ділянці по провулку Лікаря Зіновія Красовицького, 1а у м. Суми»

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проєкт «Внесення змін до детального плану території мікрорайону між вулицями Нахімова, Проектна №9, Соколина, Проектна №10 у м. Суми» розроблений з метою: зміни планувальної структури території, функціонального призначення території в її південно-західній частині між вул. Соколина та вул. Проектна № 9 для розміщення підстанції 110/20кВ «Роменська» згідно ТЕО ПАТ «Сумиобленерго»; зміни планувальної структури території в її північній частині (ділянка з кадастровим № 5910136600:20:032:0003) у відповідності до наданої забудовником проєктної документації; визначення черговості та обсягів подальшої містобудівної діяльності з метою зміни кадастрового поділу в межах ділянки з кадастровим номером №5910136600:20:032:0001, розроблення нових проєктів землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб.

Громадські слухання відбулися 07 травня 2021 року за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21, конференц-зал управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Сумської міської ради. Пропозиції внесені на слуханнях носили характер рекомендацій щодо реалізації проєкту і не мали характеру зауважень.

Громадські слухання повторної процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації «Детальний план території на земельній ділянці по вул. Кринична, 8 у м. Суми» відбудуться 7 травня 2021 року о 14:00 за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21, приміщення конференц-залу управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Сумської міської ради, ІІ поверх.  

Ураховуючи карантинні обмеження, пов’язані із запобіганням розповсюдження захворювання на COVID-19, в т. ч. щодо проведення масових заходів у публічних місцях, громадські слухання процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території мікрорайону між вулицями Нахімова, Проектна № 9, Соколина, Проектна № 10 у м. Суми», що планувалися провести 23 квітня 2021 року о 13-30 за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21, приміщення конференц-залу управління «Центр надання адміністративних послуг» Сумської міської ради, скасовуються.

Дата проведення громадських слухань зазначеної містобудівної документації буде визначена після стабілізації ситуації із захворюванням.

Замовник ескізного проєкта – Департамент інфраструктури міста.

Проєктувальник – ТОВ «Сумський інститут архітектурного планування».

Пропозиції від громадськості направляти на адресу управління архітектури та містобудування This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.