005.jpg

1) Замовник містобудівної документації – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2) Розробник містобудівної документації – фізична особа-підприємець Рєзніков С.В.

3) Метою розроблення даної містобудівної документації є уточнення планувальної структури, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території; забезпечення комплексності забудови теритрії; визначення доцільност, обсягів, послідовностібудівництва і реконструкції забудови.

4) Техніко-економічні показники по проекту приведені у відповідному розділі Пояснювальної записки.

5) З проектом детального плану території можливо ознайомитись в управлінні архітектури та містобудування Сумської міської ради (м. Суми, вул. Воскресенська, 8а) з 02 липня по 02 серпня 2019 року.

6) Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник начальника управління Бондаренко Ольга Олегівна, начальник відділу генерального плану та архітектурного планування Фролов Олександр Миколайович.

7) Подання пропозицій з 02 липня по 02 серпня 2019 року на адресу управління архітектри та містобудування. Завершення розгляду пропозицій - 09 серпня 2019 року.

8) Громадські слухання відбудуться 26 липня 2019 року о 15:00 за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 8а, каб. 2. 

9) Прилюдне експонування проекту з 02 липня по 02 серпня 2019 року.

Пропозиції до проекту "Детальний план території між вулицею Михайла Кощія, Миколи Данька, Проектної №12 у м. Суми" мають право надавати:
а) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
б) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
в) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;
г) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
д) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
(пункт 7 Постанови Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні").

(для перегляду зображення відкрийте його у іншому вікні)

Схема положення території в населеному пункті

План існуючого використання території

Детальний план

Детальний план території. Пояснювальна записка