0010.jpg

Проект містобудівної документації розроблено ФОП Біленко О.І., замовник – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.
Громадські слухання відбулися 19 липня 2019 року о 14-30 за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 2, мала сесійна зала Сумської обласної ради. Пропозиції внесені на слуханнях носили характер рекомендацій щодо реалізації проекту і не мали характеру зауважень.

Протокол громадських слухань від 19.07.2019 додається.
Письмові пропозицій надавалися з 01 липня 2019 року по 02 серпня 2019 року на адресу Управління архітектури тта містобудування (далі – Управління).
На адресу Управління надійшли 2 звернення громадян: Томашевського А.А. та Базіля Р.В. та 2 звернення організацій: ТОВ «СЕНС» та управління державного архітектурно-будівельного контролю Сумської міської ради.
В регламентований термін до 16 серпня 2019 року Управлінням, як замовником містобудівної документації, спільно з ФОП Біленко О.І., як розробником містобудівної документації, опрацьовані всі надані пропозиції.
Управління погоджується з обгрунтуваннями розробника по кожному із поставлених у пропозиціях питаннях і вважає, що спірні питання між розробником і замовником, не мають місця, а пропозиції, про врахування яких розробник і замовник не можуть прийняти самостійно рішення, відсутні.

Пропозиції та зауваження до ДПТ "Еспланада"

Протокол громадських слухань щодо обговорення ДПТ "Еспланада"

Відповіді управління архітектури та містобудування на пропозиції до ДПТ "Еспланада"