002.jpg

Результати розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої проспектом Козацьким та забудовою вулиць Січова, Олексіївська та Павла Полуботка (ділянка 1)», та звіту про її стратегічну екологічну оцінку, розробленої ТОВ «АРХДИЗАЙСТУДІЯ», замовник – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради

Громадські слухання відбулися 11 червня 2020 року за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21, конференц-зал управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Сумської міської ради. Пропозиції внесені на слуханнях носили характер рекомендацій щодо реалізації проекту і не мали характеру зауважень.

Протокол громадських слухань від 11.06.2020 додається.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті розробленого детального плану території та звіті про стратегічну екологічну оцінку розміщено на офіційному порталі Сумської міської ради 18.05.2020.

Письмові пропозиції по проекту містобудівної документації та звіту про її стратегічну екологічну оцінку приймалися з 20 травня 2020 року по 18 червня 2020 року на адресу Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради. На адресу Управління за цей період письмових пропозицій від громадськості не надійшло. Термін розгляду пропозицій завершився 3 липня 2020 року.