Print
Hits: 447

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документа державного планування «Детальний план території по проспекту Курський для визначення планувальної структури розвитку північного промислового вузла у м. Суми (площею 22,0 га)»

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проєкт документа державного планування «Детальний план території по проспекту Курський для визначення планувальної структури розвитку північного промислового вузла у м. Суми (площею 22,0 га)» виконаний ПП «Фішер-Архітектори та Інженери», головний архітектор проєкту – Рибачок С.І. (кваліфікаційний сертифікат АА № 002963, виданий 13.05.2016) на замовлення Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради. Територія, охоплена детальним планом території розташована поряд з північною межею міста Суми на виїзді з міста по пр. Курський на трасу Н-07. В детальному плані уточнено функціональне призначення території як – виробнича; уточнено проєктну категорію вулиць Проєктна № 6 і вул. Проєктна № 7, транспортну мережу. Передбачено розміщення нових виробничих потужностей підприємства машинобудівної та переробної промисловості IV класу шкідливості.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Рішення про затвердження Детального плану території по проспекту Курський для визначення планувальної структури розвитку північного промислового вузла у м. Суми (площею 22,0 га) прийматиметься виконавчим комітетом Сумської міської ради.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дату початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення починається з 10.03.2021 і триває 30 днів до 09.04.2021. Зауваження та пропозиції до проєкту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів, з дня початку обговорення. Надання відповідей на зауваження та пропозиції та підведення підсумків обговорення – 16.04.2021.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією:

Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради за адресою: 40000, Суми, вул. Воскресенська, буд. 8А. Контактні особи: Бондаренко Ольга Олегівна – заступник начальник Управління архітектури та містобудування, тел. (0542) 700-102; Фролов Олександр Миколайович – начальник відділу генерального плану та архітектурного планування Управління архітектури та містобудування, тел. (0542) 700-107.

г) місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

офіційні веб-сайти Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (www.meorg.gov.ua), Департамент захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації (www.pek.sm.gov.ua).

д) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.