002.jpg

Однією з обов'язкових умов успішної реалізації Стратегії є донесення інформації про неї до якомога більшої кількості мешканців громади, стимулювання їхньої активності та залученості до процесів втілення Стратегії.

Документ потребує постійної комунікації з усіма зацікавленими сторонами: потенційними інвесторами, депутатами, бізнесом, громадськістю тощо.

Управління стратегічного розвитку міста розробило брошуру, у якій Стратегію розвитку міста Суми до 2030 року представлено у цікавому, брендованому форматі.

Завантажити та переглянути онлайн-версію можна за посиланням: https://cutt.ly/sumy_strategy_2030
 

У Сумах відбулися 13 секторальних стратегічних сесій із розробки Стратегії розвитку міста Суми до 2027 року. Метою цих стратегічних сесій було залучення якомога більшої кількості людей до формування списку проблемних питань, які потребують вирішення.

Графік проведення секторальних стратегічних сесій

Місце проведення - Конгрес-центр СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
Початок реєстрації о 17.20

 

Назва стратегічної сесії

Дата

Відповідальний структурний підрозділ

Освіта та наука

17.10.2018

Управління освіти і науки

Транспорт

19.10.2018

Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг

Соціальний захист

22.10.2018

Департамент соціального захисту населення

Охорона здоров'я

31.10.2018

Відділ охорони здоров’я

Архітектура та містобудування

02.11.2018

Управління архітектури та містобудування

ЖКГ та благоустрій

06.11.2018

Департамент інфраструктури міста

Молодь та спорт

08.11.2018

Відділ у справах молоді та спорту

Культура, промоція та туризм

12.11.2018

Відділ культури та туризму

Безпека

14.11.2018

Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи

Екологія, енергозбереження та енергоефективність

16.11.2018

Департамент фінансів, економіки та інвестицій

Економіка, промисловість та підприємництво

19.11.2018

Департамент фінансів, економіки та інвестицій

Цифровізація

22.11.2018

Відділ інформаційних технологій та комп′ютерного забезпечення

Громадянське суспільство 28.11.2018

Департамент комунікацій та інформаційної політики

Безглуздо продовжувати робити те ж саме

і чекати інших результатів.

Альберт Ейнштейн
(один із найвідоміших фізиків ХХ століття)

Ми готові до змін, бо хочемо бачити наше місто кращим. Саме тому у Сумах ведеться робота із розробки Стратегії розвитку міста Суми до 2027 року.

Iз метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашого міста, визначення пріоритетів та підготовки якісної та об'єктивної Стратегії розвитку міста Суми, просимо Вас долучитися до участі у соціологічних дослідженнях: «Дослідження цінностей та життєвих пріоритетів мешканців міста Суми» та «Дослідження якості надання послуг для населення міста Суми».

Опитування містить 101 питання та є анонімним (не передбачає введення персональних даних), що забезпечить отримання максимально достовірної інформації.

В рамках розробки Стратегії розвитку міста Суми до 2027 року та в контексті виконання технічного завдання затвердженого на першому засіданні координаційної ради з розробки Стратегії розвитку міста до 2027 року від 15 грудня 2017 року на замовлення виконавчого комітету Сумської міської ради Сумським державним університетом було виконано роботи з розробки науково-технічної продукції:

- «Дослідження цінностей та життєвих пріоритетів мешканців міста Суми»;
- «Дослідження якості надання послуг для населення міста Суми»;
- «Проведення досліджень з визначення прогнозних показників економічного і соціального розвитку міста Суми на середньостроковий період»;
- «Стратегія розвитку міста Суми до 2027 року. Аналітична частина».

Мета проведення двох дослідженнь - сформувати інформаційно-аналітичне підґрунтя для проведення регулярного моніторингу громадської думки населення міста з метою визначення переважаючих настроїв, цінностей, життєвих соціально-економічних пріоритетів мешканців, рівня довіри населення до міської влади, переліку та подальшого ранжування найбільш актуальних проблем, тощо в контексті розроблення Стратегії міста Суми на період до 2027 року, а також системи моніторингу і оцінювання результативності її виконання та для проведення регулярного моніторингу якості надання послуг з боку адміністративно-господарських закладів всіх форм власності в місті Суми.

Також згідно з технічним завданням було сформоване науково-аналітичне підґрунтя розробки Стратегії міста Суми на період до 2027 року разом з науково-обгрунтованим прогнозом економічного і соціального розвитку міста Суми на середньостроковий період.