001.jpg

В межах Європейського тижня підприємництва в Україні, що є частиною загальноєвропейської кампанії з розвитку малого та середнього бізнесу, сприяння підприємництву та інформування про підтримку ЄС для розвитку приватного сектору, створено інтегрований портал "Карта можливостей для бізнесу".

Європейський Союз підтримує розвиток малого та середнього бізнесу в Україні.

Яскраві ідеї та можливості співпраці пропонують проекти в рамках ініціатив та програм ЄС: EU4Business, COSME, Горизонт 2020.

За допомогою цієї карти можливостей дізнайтесь, як вийти на міжнародні ринки, де знайти фінансові ресурси та як розвинути навички ведення бізнесу і покращити діловий клімат в країні.

Триває прийом матеріалів у рамках третьої хвилі конкурсу журналістських публікацій в регіональних засобах масової інформації.

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує сумчан взяти участь у Програмі візитів до ЄС (EUVP) у 2020 році.

14 березня у Сумах відбудеться тренінг-дискусія «European projects lab for NGOs».

Сумських підприємців, експертів у сфері торгівлі та консалтингу, представників бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналістів запрошують на семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу».

В Україні набув чинності Закон України про зміни до Конституції щодо курсу на вступ до ЄС і НАТО. 

Більшість громадян України підтримують вступ нашої країни до Європейського Союзу. Про це свідчать результати дослідження Центру соціальних та маркетингових досліджень SOCIS.

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує молодь, представників громадських організацій, бізнесу, органів влади та активних громадян взяти участь у Днях кар’єри ЄС 2019.

У Північноатлантичному альянсі визнали прагнення України до членства в організації і надали статус «країни-аспіранта». Про це йдеться на офіційному сайті НАТО.
Так, у розділі про розширення НАТО зазначено, що наразі свої прагнення щодо членства в Альянсі задекларували чотири країни-партнера.
«...Боснія і Герцеговина, Грузія, колишня югославська республіка Македонія, а також Україна», — зазначається у повідомленні.

Офісом Віце-Премєр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції в межах проекту «Підтримка впровадження Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС» створено «Євроінтеграційний портал».

Веб-ресурс присвячений інформації про здобутки України на її шляху до вільної Європи, а також обґрунтоване спростування міфів про євроінтеграцію.