001.jpg

Візуалізація проєкту місць поховань загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань України, які загинули (померли) під час участі у здійсненні заходів необхідних для забезпечення оборони України у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України.

На Ново-Центральному Баранівському кладовищі у секторі для загиблих військовослужбовців та почесних громадян міста ведуться роботи з облаштування місць поховань загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань України, які загинули (померли) під час участі у здійсненні заходів необхідних для забезпечення оборони України у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України.

При облаштуванні нових секторів поховань, як складових існуючого кладовища, враховувалась існуюча структура кладовища, що функціонує багато років.

Головна ідея територіальної організації даної ділянки проєктування полягає в визначенні двох головних функціональних зон:

  • зона ритуалів;
  • зона поховань.

Відповідно до розробленої проєктно-кошторисної документації, роботи з будівництва секторів поховань планується здійснювати у дві черги.