0012.jpg

Виконавчий комітет Сумської міської ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території об’єднаної територіальної громади м. Суми.

Об’єктом конкурсу є надання права підприємству (організації) здійснювати функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території об’єднаної територіальної громади м. Суми.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Умовам конкурсу.

З метою інфомрування пасажирів про рух громадського траснпорту м.Суми у режимі реального часу, створено функціонує веб-ресурс  gps.sumy.ua

Маршрути руху автобусів, що здійснюють перевезення
пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах у м. Суми (станом на липень 2019 р.)

Вартість одного пасажироперевезення на автобусних маршрутах загального користування приватної форми власності становить 7 грн, для учнів 1-4 класів 2 грн.

Тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі № 51 «Піщане – Прокоф’єва» ТОВ «СНД-Автотранс»:

  • вартість одного пасажироперевезення від вул. Прокоф’єва до з-ду АЕН – 7,00 грн;
  • вартість одного пасажироперевезення від вул. Прокоф’єва, з-ду АЕН до с. Піщане – 8,00 грн;
  • вартість одного пасажироперевезення від з-ду АЕН до вул. Прокоф’єва – 7,00 грн;
  • вартість одного пасажироперевезення від с. Піщане до вул. Прокоф’єва, з-ду АЕН – 8,00 грн.

Вартість пасажироперевезень КП «Електроавтотранс»