001.jpg

­Форма подачі запиту на отримання публічної інформації

Шановні сумчани, з метою спрощення процедури оформлення запитів на отримання публічної інформації, Ви можете подати запит онлайн. Для цього Вам необхідно заповнити аплікаційну форму, подану нижче. Подаючи запит, Ви підтверджуєте свою згоду на обробку Ваших персональних даних в Базі персональних даних Сумської міської ради та її виконавчих органів, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.10 №2297-VI.

Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Закон України «Про доступ до публічної інформації» регулює відносини щодо доступу до публічної інформації, яка вже існує і не вимагає у відповідь на запит створювати певну інформацію шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних, створення в інший спосіб.

Якщо у зв'язку з технічними причинами даний функціонал не працює, для подачі електронного запиту скористайтесь адресою zapyt@smr.gov.ua

УВАГА! Якщо Ви представляєте юридичну особу, громадське об'єднання без статусу юрособи, обов'язково заповніть поле "Найменування"

Поштова адреса (для отримання відповіді поштою)

Спосіб отримання відповіді
Browse files
Size limit for each file is 100 MB