0010.jpg

Звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Кірова на вулицю Герасима Кондратьєва у місті Суми

Організатор громадського обговорення - управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

Громадське обговорення проводилось з приводу розгляду питання про зміну назви (перейменування) вулиці Кірова на вулицю Герасима Кондратьєва у місті Суми.

Пропозицію щодо розгляду питання про зміну назви (перейменування) вулиці внесли Сумська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Молодий Народний Рух» та Сумська обласна організація Українського добровільного благодійного товариства «Меморіал ім. Василя Стуса».

На офіційному сайті Сумської міської ради 29.04.2013 було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання про зміну назви (перейменування) вулиці.

Процедура громадського обговорення включала в себе проведення громадських слухань з питання зміни назви (перейменування) вулиці та організацію засідання за круглим столом на тему «Вулиця Герасима Кондратьєва як прояв відродження індивідуальності рідного міста».

Засідання за круглим столом відбулося 30.05.2013 о 14 год. 00 хв. у приміщенні Сумської міської ради (пл. Незалежності, 2 каб. № 59). Під час проведення засідання за круглим столом було розглянуто питання перейменування вулиці Кірова. До участі в обговоренні були запрошені науковці, громадські діячі, депутати міської ради. Підвівши підсумки засідання було визначено, що більшість учасників круглого столу погоджується із своєчасністю розгляду даного питання. Категоричних заперечень щодо зміни назви (перейменування) вулиці Кірова на вулицю Герасима Кондратьєва зі сторони учасників засідання не виникло.

У період з 29.04.2013 по 30.06.2013 управління архітектури та містобудування приймало зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб щодо зміни назви (перейменування) вулиці. За даний період до управління надійшло 48 звернень. Із них 46 звернень підтримали ініціативу щодо зміни назви (перейменування) вулиці Кірова на вулицю Герасима Кондратьєва у місті Суми, інші два звернення містили заперечення щодо даного перейменування.

Проаналізувавши зміст зауважень та пропозицій, що були подані під час проведення громадського обговорення, взявши до уваги кількість позитивних висловлювань учасників обговорення можна дійти до загального висновку про підтримку з боку громадськості міста питання зміни назви (перейменування) вулиці Кірова на вулицю Герасима Кондратьєва у місті Суми.

 

Додатки

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення питання про зміну назви (перейменування) вулиці Кірова на вулицю Герасима Кондратьєва