005.jpg

15 лютого відбулося перше засідання оновленого складу Молодіжної ради при Сумській міській раді. На засіданні було заслухано пропозиції нового складу молодіжної ради з плану розвитку та реалізації молодіжної політики на території Сумської міської територіальної громади.

Рішенням Сумської міської ради від 31 січня 2024 року № 4454 - МР створено Молодіжну раду при Сумській міській раді, затверджено її склад та положення про її діяльність.

16 січня відбулися установчі збори з формування нового складу Молодіжної ради при Сумській міській раді, у яких взяли участь 41 особа з 42 кандидатів до складу молодіжної ради.

На зборах було заслухано звіт Бондарєва А.В. - голови попереднього складу молодіжної ради при Сумській міській раді про її діяльність протягом останніх двох років.

Окрім цього, було затверджено проєкт Положення про Молодіжну раду при Сумській міській раді, кількісний та персональний склад молодіжної ради.

Кількісний склад відтепер становить 25 осіб.

9 січня 2024 року відбулося третє засідання ініціативної групи, на порядок денний якого було винесено ряд питань щодо підготовки до установчих зборів з формування складу молодіжної ради при Сумській міській раді.

Зокрема, затверджено остаточний список кандидатів на участь в установчих зборах:

3 січня 2024 року відбулося друге засідання ініціативної групи, на порядок денний якого було винесено ряд питань щодо поточної ситуації опрацювання заявок від кандидатів, які виявили бажання взяти участь в установчих зборах з формування складу молодіжної ради при Сумській міській раді.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Сумській міській раді визначилася з датою їх проведення.

29 листопада відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Сумській міській раді.

17 листопада 2023 року на XLVIII сесії Сумської міської ради було затверджено персональний склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Сумській міській раді.

До складу ініціативної групи увійшли:

Звіт про діяльність Молодіжної ради за першу половину 2023 року:

1. МЦ «Романтика» спільно з Молодіжною радою започаткували «Дебатну лігу». Під час заходу учасники удосконалюють себе в підбірці аргументів та вмінні переконувати. Учасники проходять тренінги та змагаються у майстерності дебатування. На зустрічах дебатної ліги обговорюються теми актуальності онлайн-освіти, пацифізму серед молоді, впливу соціальних мереж та інші.

28 лютого 2023 року о 19:00 (вівторок) відбудеться засідання Молодіжної ради при Сумській міській раді в онлайн-режимі.

Порядок денний: 

  1. Обговорення організації та проведення тренінгу з першої домедичної допомоги.
  2. Обговорення організації та проведення «Презентації - тренінгу Молодіжної ради при Сумській міській раді».