0010.jpg

Зустріч пройшла у форматі знайомства, що дало можливість учасникам ближче познайомитися один з одним. Під час зустрічі обговорили можливості співпраці та подальшу спільну роботу на благо молоді Сумщини.

Відкрили захід вітальними словами представники Ради з молодіжних питань при Президентові України та партнери.

Модератори заходу презентували програму та формат обговорення, після чого всі учасники познайомились між собою. Учасниками були представники молодіжних рад багатьох регіонів України.

Члени Молодіжної ради при Сумській міській раді провели низку зустрічей з учнями шкіл та студентами сумського вишу в рамках проєкту «Молодь – майбутнє Сумщини».

17 травня 2024 року відбулося друге офіційне засідання Молодіжної ради при Сумській міській раді.

На засіданні було обговорено низку питань, а саме:

Молодіжна рада проводить низку зустрічей зі студентами та учнями закладів освіти у рамках власного проєкту «Молодь – майбутнє Сумщини».

30 квітня спільно з відділом молодіжної політики проведено Презентацію-тренінг Молодіжної ради при СМР.

15 лютого відбулося перше засідання оновленого складу Молодіжної ради при Сумській міській раді. На засіданні було заслухано пропозиції нового складу молодіжної ради з плану розвитку та реалізації молодіжної політики на території Сумської міської територіальної громади.

Рішенням Сумської міської ради від 31 січня 2024 року № 4454 - МР створено Молодіжну раду при Сумській міській раді, затверджено її склад та положення про її діяльність.

16 січня відбулися установчі збори з формування нового складу Молодіжної ради при Сумській міській раді, у яких взяли участь 41 особа з 42 кандидатів до складу молодіжної ради.

На зборах було заслухано звіт Бондарєва А.В. - голови попереднього складу молодіжної ради при Сумській міській раді про її діяльність протягом останніх двох років.

Окрім цього, було затверджено проєкт Положення про Молодіжну раду при Сумській міській раді, кількісний та персональний склад молодіжної ради.

Кількісний склад відтепер становить 25 осіб.

9 січня 2024 року відбулося третє засідання ініціативної групи, на порядок денний якого було винесено ряд питань щодо підготовки до установчих зборів з формування складу молодіжної ради при Сумській міській раді.

Зокрема, затверджено остаточний список кандидатів на участь в установчих зборах: