004.jpg

Порядок денний засідання постійної комісії 16 січня 2020 року був затверджений із 101 питання. Основну увагу при розгляді питань порядку денного депутати приділили учасникам АТО, питанням надання земельних ділянок фізичним особам-підприємцям, юридичним особам.

Порядок денний засідання був затверджений із 98 питань. Основну увагу при розгляді питань порядку денного депутати приділили учасникам АТО, наданню земельних ділянок фізичним особам-підприємцям, юридичним особам.

Було розглянуто 5 питань.
Особливу увагу приділили попередньому розгляду проектів рішень Сумської міської ради, які пропонуються до розгляду на сесії 18 та 24 грудня 2019 року (в межах напрямків діяльності комісії).

Порядок денний засідання був затверджений із 80 питань. Основну увагу при розгляді питань порядку денного депутати приділили учасникам АТО, питанням оренди земельних ділянок фізичним особам-підприємцям, юридичним особам. 

Було розглянуто 5 питань.
Особливу увагу приділили попередньому розгляду проектів рішень Сумської міської ради, які пропонуються до розгляду на сесії 18 та 24 грудня 2019 року (в межах напрямків діяльності комісії).

Всього було розглянуто 7 питань. На засіданні було підтримано виділення коштів для розробки проектно-кошторисної документації та встановлення протипожежної сигналізації у КУ «Сумська спеціалізована школа № 2»; у 2020 році для забезпечення дітей, хворих на фенілкетунурію, життєво необхідними продуктами харчування для їх повноцінного життя та розвитку; на лікування дитини, хворої на тяжку орфанну хворобу та придбання для неї життєво необхідних медичних виробів та лікарських засобів.

Порядок денний постійної комісії було затверджено з 17 питань. Особливу увагу депутати приділили розгляду питання «Про фінансовий та технічний стан КП «Електроавтотранс», директор підприємства повідомив, що на даний час відбувається зменшення платних пасажирів ніж за аналогічний період минулого року це сталося, що з 01.02.2019 року на підприємстві встановлено тариф, який лише на 1 грн. менше ніж у приватних перевізників. Також на значне зменшення платних пасажирів вплинула реалізація проїзних квитків. Кожен проїзний квиток економить пасажиру 30 поїздок. За 11 місяців поточного року підприємствам було реалізовано 39 436 одиниць проїзних квитків, що загалом зменшило перевезення платних пасажирів на 1 183,1 тис. чол., через що підприємство недоотримало 4 732,3 тис. грн. На даний час потребує капітального ремонту тягова підстанція № 1.  

Порядок денний засідання було затверджено із 80 питань. Основну увагу при розгляді питань порядку денного депутати приділили учасникам АТО, питанням надання земельних ділянок у власність громадянам, які знаходяться у них в користуванні.

Порядок денний постійної комісії було затверджено з 1 питання «Про звернення начальника управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради Шилова В.В. щодо звільнення від сплата пайового внеску в розвиток інфраструктури міста Суми ПАТ «Сумбуд». При обговоренні цього питання виступив Новицький П.Л. – голова наглядової ради ПАТ «Сумбуд». Останній зазначив, що ПАТ «Сумбуд» має намір побудувати два дитячих садочки загальною місткістю 400 місць у новому мікрорайоні «Еспланада», за рахунок пайових внесків у розвиток інфраструктури міста у сумі 62 млн. 249,6 тис. грн.

Порядок денний засідання містив 85 питань. Особливу увагу при розгляді питань порядку денного депутати приділили питанням оренди земельних ділянок фізичним особам-підприємцям, юридичним особам.