0010.jpg

Порядок денний постійної комісії було затверджено з  8 питання.

Особливу увагу народні обранці приділили розгляду питання «Про звернення директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Васюніна Д.Г. щодо розгляду та погодження Інвестиційної програми виробництва електричної та теплової енергії ТОВ «Сумитеплоенерго» на 2022 рік» та «Про звернення директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Васюніна Д.Г. щодо розгляду та погодження додаткової Інвестиційної програми виробництва електричної та теплової енергії ТОВ «Сумитеплоенерго» на 2021 рік».

Смертяк С.Ю. доповів що те обладнання, яке було введено в експлуатацію на ТЄЦ в 1957 році вже вичерпало свій ресурс. Технічний стан не відповідає новим вимогам ринку електричної енергії. Таким чином інвестиційна програма має за мету розробку проектної документації, яка є першим кроком для заміни турбогенератору на сучасний з підвищеною тепловою потужністю. Джерелом фінансування є амортизаційні відрахування тому на тариф не вплине. Заслухавши інформацію директора та головного інженера ТОВ «Сумитеплоенерго», народні обранці одноголосно погодили дані питання. Також депутатами були розглянуті проекти рішення, які виносяться на розгляд сесії Сумської міської ради, та підтримані.

Загалом постійною комісією були розглянуті усі питання порядку денного та надані відповідні рекомендації структурним підрозділам Сумської міської ради.