005.jpg
  1. Сагач Анатолій Григорович - голова фракції
  2. Джарішнелов Олександр Вікторович - заступник голови
  3. Левченко Олег Олександрович - заступник голови
  4. Дяговець Олена Володимирівна - секретар
  5. Баранов Андрій Володимирович
  6. Васюнін Дмитро Геннадійович
  7. Вегера Олександр Олексійович
  8. Гробова Вікторія Павлівна
  9. Домінас Валентина Михайлівна
  10. Зименко Олександр Вікторович
  11. Кубрак Оксана Миколаївна
  12. Липова Світлана Андріївна
  13. Шилов Володимир Олександровича
  1. Кисіль Олександр Андрійович- голова фракції (з 14.06.2022 року)
  2. Дяденко Ірина Олегівна - заступник голови
  3. Купрейчик Ірина Валеріївна
  1. Акпєров Вадим Вагіфович - голова фракції
  2. Босенко Інна Миколаївна
  3. Губська Ірина Олексіївна
  4. Заїка Валерій Іванович (визнано повноваження 29.03.2023 року)
  5. Косяненко Євген Євгенович
  6. Нагорна Марина Юріївна
  7. Чепік Володимир Ігоревич
  1. Кальченко Ігор Володимирович - голова фракції (з 28.02.2024 року)
  2. Лазарев Єфрем Олександрович - заступник голови (з 14.07.2021 року)
  3. Зеленський Максим Олександрович - секретар (з 14.07.2021 року)
  4. Галаєв Рустам Магомед-Шаріпович
  5. Дмитренко Сергій Миколайович
  6. Кобзар Артем Миколайович
  7. Куц Владислав Віталійович
  8. Рєзнік Олег Миколайович
  1. Перепека Ігор Олександрович - голова депутатської групи (з 30.11.2022 р.)
  2. Жиленко Віталій Миколайович - заступник голови (з 30.11.2022 р.)
  3. Соколов Олександр Олегович
  4. Гризодуб Геннадій Павлович
  5. Жиленко Юрій Миколайович
  6. Зюзь Євген Олександрович
  7. Корольов Олександр Олегович
  8. Тихенко Костянтин Павлович
  1. Галаєв Расул Магомед-Шарипович (з 28.09.2022 р.)
  2. Перепека Юрій Олександрович (з 13.04.2022 р.)
  3. Хандурін Дмитро Вікторович (з 28.09.2002 р.)