007.jpg

Дата народження: 4 вересня 1988 року в м. Старобільськ Луганської області.

Громадянство: Громадянка України

Освіта: вища

У 2009 році закінчила Академію митної служби України, де отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Право» та здобула кваліфікацію бакалавра права.

У 2010 році закінчила Академію митної служби України, де отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію «юрист» (диплом з відзнакою).

Дата народження: 15 червня 1988 року у м.Суми

Громадянство: Громадянин України

Освіта: вища

У 2009 році закінчив Сумський національний аграрний університет за напрямом «Менеджмент» і здобув кваліфікацію бакалавра з менеджменту.

У 2010 році закінчив Сумський національний аграрний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій» і здобув кваліфікацію менеджера-економіста.

У 2023 році закінчив Сумський національний аграрний університет і здобув кваліфікацію: магістр, галузь знань «Аграрні науки та продовольство», спеціальність «Лісове господарство».

Дата народження: 6 січня 1986 року у м.Суми

Громадянство: Громадянин України

Освіта: вища

У 2008 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Правознавство» і здобув кваліфікацію «юрист».

У 2011 році закінчив Харківський Національний університет внутрішніх справ за напрямком підготовки «Правознавство» та здобув кваліфікацію «бакалавр права».

У 2022 році закінчив Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за напрямком підготовки «Менеджмент», здобув кваліфікацію «магістр з менеджменту; керівник підприємства, установи, організації; менеджер (управитель) в освіті та соціальній сфері».

У разі відсутності заступників міського голови заміщення повноважень щодо діяльності виконавчих органів здійснюється в такому порядку

Посадова особа,
яка відсутня

Посадова особа,
яка заміщує відсутнього

Кузнецов А.Ю.

Поляков С.В.

Поляков С.В.

Бикова Р.В.

Бикова Р.Ю.

Кузнецов А.Ю.

 В окремих випадках взаємозаміщення повноважень у випадку відсутності одного із заступників міського голови може встановлюватися окремим розпорядженням міського голови.