007.jpg

Трансперенсі Інтернешнл Україна у співпраці з ДП «Прозорро» за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції в межах Програми «U-LEAD з Європою» розробили посібник з публічних закупівель для службовців в ОТГ.

Насправді, посібник буде корисний усім, хто хоче розібратися у сфері публічних закупівель, зокрема у змінах, які сталися після набуття чинності нової редакції Закону “Про публічні закупівлі”.

Він розповідає про те:

  • хто і як має здійснювати закупівлі, як їх планувати та проводити;
  • які бувають види та процедури закупівель
  • як проводити закупівлі в Prozorro та готувати тендерну документацію
  • як завершити закупівлі, розпочаті за старим Законом.

Моніторинговий портал DoZorro – це платформа, де кожен учасник системи (постачальник, замовник, контролюючий орган, громадянин) може дати зворотній зв’язок державному замовнику чи постачальнику, обговорити та оцінити умови конкретної закупівлі, проаналізувати закупівлі окремого державного органу чи установи, підготувати та подати офіційне звернення до контролюючих органів та багато іншого.

Портал prozorro.gov.ua є відкритим ресурсом, який пропонує доступ до всієї інформації з центральної бази даних про електронні тендерні торги, що були оголошені з 31 липня 2016 року.