007.jpg

Інформація про чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

27.01.2020 року

До порядку денного засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради було винесено питання щодо розгляду матеріалів, поданих адміністрацією ДУ «Сумська виправна колонія» (116) Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції про застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення від відбування покарання на підставі ст. 81 КК України, заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі та переведення з дільниці соціальної реабілітації до дільниці ресоціалізації установи за порушення режиму відбування покарання на підставі ст. 100 (101 ч. 3) КВК У.

За результатами розгляду матеріалів, Комісією було погоджено:

 • трьом особам на умовно-дострокове звільнення за ст. 81 КК;
 • одній особі на заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі;
 • одній особі на переведення з дільниці соціальної реабілітації до дільниці ресоціалізації установи за порушення режиму відбування покарання на підставі ст. 100 (101 ч. 3) КВК У.

Інформація про чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

28.02.2020 року

До порядку денного засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради було винесено питання щодо розгляду матеріалів поданих адміністрацією ДУ «Сумська виправна колонія» (116), ДУ «Сумський слідчий ізолятор» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції про застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення від відбування покарання на підставі ст. 81 КК України, заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі та переведення з дільниці соціальної реабілітації до дільниці посиленого контролю установи за порушення режиму відбування покарання.

За результатами розгляду матеріалів, Комісією було погоджено на:

 • умовно-дострокового звільнення від відбування покарання на підставі ст. 81 КК України – 6 особам;
 • перенесено розгляд справи засудженого щодо застосування умовно-дострокового звільнення від відбування покарання після додаткового вивчення на березень 2020 року – 1 особі;
 • заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі згідно ст. 82 КК України – 1 особі;
 • переведення до дільниці посиленого контролю – 2 особам.

 Інформація про дистанційні засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

06.04, 24.04 та 27.04.2020

Під час засідань спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради було розглянуто наступні питання:

Питання № 1

Розгляд матеріалів поданих адміністрацією ДУ «Сумська виправна колонія» (116), ДУ «Сумський слідчий ізолятор» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції про застосування до засуджених: заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі згідно ст. 82 КК України; застосування помилування.

За результатами розгляду матеріалів, Комісією погоджено:

 • заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі – 1 особі;
 • відмовлено в застосуванні помилування – 2 особам.

Питання № 2

Заслухано інформацію від ДУ «Сумська ВК 116» згідно з Планом роботи спостережної комісії при ВК Сумської міської ради щодо виконання вимог п. 1, 2, 6 статті 115 КВК України «Матеріально-побутове забезпечення засуджених до позбавлення волі» протягом 2019 року та І кварталу 2020 року.

Інформацію ДУ «Сумська ВК 116» щодо виконання вимог п. 1, 2, 6 статті 115 КВК України «Матеріально-побутове забезпечення засуджених до позбавлення волі» протягом 2019 року та І кварталувзято до відома.


Інформація про дистанційне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

12.05.2020 року

До порядку денного засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради винесено 1 питання:

Питання № 1

Розгляд матеріалів поданих адміністрацією ДУ «Сумська виправна колонія» (116) Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції про переведення засудженого з дільниці соціальної реабілітації до дільниці ресоціалізації установи за порушення режиму відбування покарання на підставі ст. 100  (101 ч. 3) КВК У.

За результатами розгляду матеріалів, Комісією було погоджено на:

 • переведення засудженого з дільниці соціальної реабілітації до дільниці ресоціалізації установи за порушення режиму відбування покарання на підставі ст. 100 (101 ч. 3) КВК У – 1 особі.

 Інформація про дистанційне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

27.05.2020 року

До порядку денного засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради винесено 1 питання:

Питання № 1

Розгляд матеріалів поданих адміністрацією ДУ «Сумська виправна колонія» (116) Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції про застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення від відбування покарання на підставі ст. 81 КК України.

За результатами розгляду матеріалів, Комісією було погоджено на:

 • умовно-дострокового звільнення від відбування покарання на підставі ст. 81 КК України – 1 особі.