005.jpg

Інформація

про чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

30 листопада 2012 року

На порядок денний чергового засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради було винесено наступні питання:

Питання 1. Заслуховування інформації від Ковпаківської, Зарічної районної в м. Суми адміністрацій та Сумського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС у Сумській області про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 10.10.2008 року № 516 «Про визначення видів безоплатних суспільно-корисних робіт та затвердження переліку підприємств і організацій міста, на об’єктах яких, засуджені відбувають покарання у виді громадських робіт» за 10 місяців 2012 року.

За 10 місяців поточного року судами міста Суми було засуджено до покарання у виді громадських робіт 82 особи, притягнуто до адміністративної відповідальності у виді громадських робіт 218 осіб.

Відповідно до додатку до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 10.10.2008 року № 516 засуджені до громадських робіт працювали на наступних об’єктах:

  • КП «Зелене будівництво» - 4 особи;
  • Зарічна та Ковпаківська районні в м. Суми адміністрації по 101 особі (202 особи).

Протягом поточного року за поданням кримінально-виконавчої інспекції міста, судом було засуджено за ухиляння від відбування покарання від громадських робіт -  46 осіб, з них: 27 осіб засуджених до кримінального покарання, відносно 19 осіб, які ухилялися від відбування адміністративного стягнення у виді громадських робіт судами м. Суми застосовано покарання у виді адміністративного арешту на строк від 5 до 10 діб.

Питання 2. Розгляд матеріалів про умовно-дострокове звільнення засуджених від відбування покарання, заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі, переведення до дільниці соціальної реабілітації (ДСР) згідно подань адміністрації Сумської ВК 116, Сумського слідчого ізолятору та підрозділів КВІ Сумського МВ УДПтС України у Сумській області.

Під час засідання комісії було розглянуто 25 матеріалів відносно засуджених, з них погоджено на:

- умовно-дострокове звільнення від відбування покарання – 19 особам;

- заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі – 3 особам;

- переведення до дільниці соціальної реабілітації – 1 особі;

- відмовлено у заміні невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі – 1 особі;

- відмовлено в умовно-достроковому звільненні від відбування покарання – 1 особі.

Інформація

про чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

19 жовтня 2012 року

На порядок денний чергового засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради було винесено наступні питання:

1. Розгляд матеріалів про умовно-дострокове звільнення засуджених від відбування покарання, заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі, переведення до дільниці соціальної реабілітації (ДСР) згідно подань адміністрації Сумської ВК 116, Сумського слідчого ізолятору та підрозділу КВІ Ковпаківського району УДПтС України у Сумській області.

2. Заслуховування інформації від представників ГО, ГФ та Сумського МЦССДМ щодо здійснення ними громадського контролю за особами, які умовно-достроково звільнені від відбування покарання та знаходяться на обліку в спостережній комісії при ВК СМР.

3. Заслуховування інформації директору Центру реінтеграції бездомних громадян (Сміляк С.Г.) про те, як до неї 16.10.2012 року звернувся УДЗ з СВК 116 Лотарь Леонід Федорович, 1951 року народження.

Під час засідання комісії було розглянуто 19 матеріалів відносно засуджених, з них погоджено на:

- умовно-дострокове звільнення від відбування покарання – 11 особам;

- заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі – 1 особі;

- переведення до дільниці соціальної реабілітації – 4 особам;

- перенесено розгляд матеріалів 2 засуджених на наступне засідання спостережної комісії (додаткове вивчення матеріалів);

- відмовлено у переведені до дільниці соціальної реабілітації (ДСР) – 1 особі.


Інформація

про виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

19 вересня 2012 року в Сумській ВК 116 

На порядок денний чергового засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради було винесено питання про умовно-дострокове звільнення засуджених від відбування покарання та переведення до дільниці соціальної реабілітації (ДСР) згідно подань адміністрації Сумської ВК 116, Сумського слідчого ізолятору УДПтС України у Сумській області.

Під час засідання комісії було розглянуто 23 матеріали відносно засуджених, з них погоджено на:

- умовно-дострокове звільнення від відбування покарання – 15 особам;

- переведення до дільниці соціальної реабілітації – 6 особам;

- перенесено розгляд матеріалів 2 засуджених на наступне засідання спостережної комісії (додаткове вивчення матеріалів).


Інформація

про чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради 

15 серпня 2012 року

На порядок денний чергового засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради були внесено питання умовно-дострокового звільнення засуджених від відбування покарання, переведення до дільниці соціальної реабілітації (ДСР) та до дільниці ресоціалізації (ДР) згідно подань адміністрації Сумської ВК 116 УДПтС України у Сумській області.

Під час засідання комісії було розглянуто 11 матеріалів відносно засуджених, з них погоджено на:

- умовно-дострокове звільнення від відбування покарання – 2 особам;

- переведення до дільниці соціальної реабілітації – 7 особам;

- за порушення режиму відбування переведено с ДСР (ДСР) до дільниці ресоціалізації (ДР) – 2 особам. 


Інформація

про чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

27 липня 2012 року

На порядок денний чергового засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради були внесені питання:

Питання № 1

Розгляд питань про умовно-дострокове звільнення засуджених від відбування покарання, заміни невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі, переведення до дільниці соціальної реабілітації (ДСР) згідно подань адміністрації Сумської ВК 116, Сумського слідчого ізолятору та районних підрозділів КВІ Сумського МВ УДПтС України у Сумській області.

Питання № 2

Розгляд інформації секретаря спостережної комісії про роботу комісії за 6 місяців 2012 року.

Питання № 3

Розгляд подання прокурора м. Суми щодо усунення порушень вимог ст. 160, 161 КВК У в діяльності спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради.

Спостережна комісія вирішила:

Питання № 1

Під час засідання комісії було розглянуто матеріали відносно 21 засудженого, з них погоджено на:

- умовно-дострокове звільнення від відбування покарання – 17 особам;

- заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі – 2 особам;

- переведення до дільниці соціальної реабілітації – 1 особі;

- перенесено розгляд матеріалів засудженого Коробко І.В. на наступне засідання комісії для додаткового вивчення матеріалів установи ВК 116 щодо застосування пільг до засудженого 17.01.2012 та 30.05.2012 року.

Питання № 2

Інформацію секретаря спостережної комісії про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради за 6 місяців 2012 року члени комісії прийняли до відома з урахуванням внесених пропозицій.

Питання № 3

Подання прокуратури м. Суми щодо усунення порушень вимог ст. 160, 161 КВК У в діяльності спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради було розглянуто членами спостережної комісії.

Голова спостережної комісії Войтенко М.Г. з метою усунення порушень статей 160, 161 КВК запропонував:

-  внести доповнення до плану роботи спостережної комісії на ІІ півріччя 2012 року щодо здійснення громадського контролю ГО та ГФ за особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання та їх поведінкою протягом невідбутий частини покарання за місцем проживання (роботи або навчання);

- доручити представникам громадських організацій та формувань, які входять до спостережної комісії при ВК СМР проводити громадський контроль за особами УДЗ від відбування покарання та їх поведінкою протягом невідбутий частини покарання за місцем проживання (роботи або навчання), щомісячно надавати звіт про проведену роботу;

-  розробити графік здійснення громадського контролю за особами УДЗ звільненими від відбування покарання та їх поведінкою протягом невідбутий частини покарання за місцем проживання (роботи або навчання) громадськими формуваннями з охорони громадського порядку, які входять в міську комплексну програму профілактики правопорушень на 2011-2012 роки;

-  підготувати листи громадським організаціям та установам з пропозицією щодо співпраці з спостережною комісією при виконавчому комітеті Сумської міської ради у вирішенні питань соціального патронажу осіб, звільнених від відбування  покарання та здійснення за ними громадського контролю на невідбутий строк покарання.


Інформація

про чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

22 червня 2012 року

На порядок денний чергового засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради були внесені питання:

Питання № 1.

Розгляд питання про умовно-дострокове звільнення засуджених від відбування покарання, заміни невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі, переведення з ДР до ДСР, з ДСР до ДР згідно подання адміністрації Сумського слідчого ізолятору та Сумської ВК 116 УДПтС України у Сумській області.

Питання № 2.

Розгляд листа від Сумської обласної громадської організації «Клуб Шанс» щодо включення до складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради їх представника Душко О.О.

По питанню № 1:

Під час засідання було розглянуто матеріали відносно 11 засуджених, з них погоджено на:

- умовно-дострокове звільнення від відбування покарання – 6 особам;

- заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі – 3 особам;

- переведення до дільниці соціальної реабілітації – 1 особі;

- переведення до дільниці ресоціалізації – 1 особі.

По питанню № 2:

Заслухав інформацію заступника голови комісії Неліна С.В. відносно включення представника Сумської обласної громадської організації «Клуб Шанс» до складу спостережної комісії, члени спостережної комісії одностайно вирішили, що для прийняття остаточного рішення необхідно доручити секретарю спостережної комісії підготувати відповідний проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради.


Інформація

про чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

25 травня 2012 року

На порядок денний чергового засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради були внесені питання:

Питання № 1.

Щодо виконання статей 158, 159 глави 25 «Нагляд за особами, звільненими від відбування покарання» КВК України за 2011 рік у порівнянні з 2010 роком та 5 місяців 2012 року підрозділами міліції Ковпаківського та Зарічного РВ СМУ УМВС України в Сумській області.

Питання № 2.

Розгляд питання про умовно-дострокове звільнення засуджених від відбування покарання, переведення до дільниці соціальної реабілітації, посиленого контролю згідно подань адміністрації Сумської ВК 116 та Зарічного підрозділів КВІ СМВ УДПтС у Сумській області.

Слухали:

Інформацію представників міліції Ковпаківського та Зарічного РВ СМУ УМВС України в Сумській області щодо виконання статті 158, 159 глави 25 «Нагляд за особами, звільненими від відбування покарання» КВК України за 2011 рік у порівнянні з 2010 роком та 5 місяців 2012 року.

Комісія ухвалила:

  1. Інформацію представників міліції Ковпаківського та Зарічного РВ СМУ УМВС України в Сумській області щодо виконання статті 158, 159 глави 25 «Нагляд за особами, звільненими від відбування покарання» КВК України за 2011 рік у порівнянні з 2010 роком та 5 місяців 2012 року взяти до відома.
  2. Рекомендувати керівникам Ковпаківського та Зарічного РВ СМУ УМВС вжити дієвих заходів щодо проведення профілактичної роботи з особами, звільненими від відбування покарання і перебувають на відповідній території обслуговування.

По питанню № 2:

Під час засідання було розглянуто матеріали відносно 9 засуджених, з них погоджено на:

- умовно-дострокове звільнення від відбування покарання – 7 особам;

- переведення до дільниці соціальної реабілітації – 1 особі;

- переведення до дільниці посиленого контролю – 1 особі.


Інформація про виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

27 квітня 2012 року

На порядок денний чергового засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради були внесені наступні питання:

Питання № 1.

Інформація Сумського міського центру зайнятості з питання працевлаштування осіб, звільнених від відбування покарання за 2011 рік у порівнянні з 2010 та 3 місяці 2012 року.                            

Питання № 2.

Розгляд питання про умовно-дострокове звільнення засуджених від відбування покарання, переведення до дільниці соціальної реабілітації, заміни невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі згідно подання адміністрації Сумської ВК 116, Ковпаківського та Зарічного підрозділів КВІ СМВ УДПтС у Сумській області.

Спостережна комісія вирішила:

По питанню № 1:

Інформацію представника Сумського міського центру зайнятості (Діхніч Г.М.) з питання працевлаштування осіб, звільнених від відбування покарання за 2011 рік у порівнянні з 2010 та 3 місяці 2012 року, взяти до відома.

По питанню № 2:

Під час засідання було розглянуто матеріали відносно 30 засуджених, з них погоджено на:

  • умовно-дострокове звільнення від відбування покарання – 25 особам;
  • переведення до дільниці соціальної реабілітації – 3 особам;
  • заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі - 2 особам.

Інформація

про чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

23 березня 2012 року

На порядок денний чергового засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради були внесені наступні питання:

Питання № 1.

Розгляд інформації Сумської ВК 116 щодо виконання вимог п. 1 статті 156 «Надання допомоги засудженим у трудовому і побутовому влаштуванні» КВК України за 12 місяців 2011 року та 3 місяці 2012 року.  

Питання № 2.

Розгляд звіту членів спостережної комісії від 16 березня 2012 року після здійснення ними громадського контролю та вивчення стану підготовки матеріалів по застосуванню пільг до засуджених СВК 116.

Питання № 3.

Розгляд питання про умовно-дострокове звільнення засуджених від відбування покарання, про переведення засуджених до дільниці посиленого контролю, соціальної реабілітації, заміни невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі згідно подання адміністрації Сумської ВК 116, Сумського слідчого ізолятору.

Спостережна комісія вирішила:

По питанню № 1:

Інформацію Сумської ВК 116 щодо виконання п.1 статті 156 «Надання допомоги засудженим у трудовому і побутовому влаштуванні» КВК України за 12 місяців 2011 року та 3 місяці 2012 року Сумською ВК 116 взяти до відома.

Направити лист адміністрації СВК 116 щодо надання додаткової та уточненої інформації про хід виконання вимог п.1 статті 156 КВК України за 12 місяців 2011 року та 3 місяці 2012 року.

По питанню № 2:

Звіт про відвідування Сумської ВК 116 членами спостережної комісії 16 березня 2012 року взяти до відома.

Направити інформацію адміністрації СВК 116 та керівництву УДПтС у Сумській області для вжиття заходів відповідного реагування.


Інформація

про засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

27 січня 2012 року

На порядок денний чергового засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради було внесені наступні питання:

Питання № 1.

Заслуховування інформації Ковпаківського районного підрозділу КВІ Сумського МВ УДПтС у Сумській області про хід виконання вимог статтей 41 – 46 глави 9 «Виконання покарання у виді виправних робіт» КВК України за 2011 рік у порівнянні з 2010 роком.

Питання № 2.

Розгляд питань про умовно-дострокове звільнення засуджених від відбування покарання, про переведення засуджених до дільниці соціальної реабілітації, заміна невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі згідно подання адміністрації Сумської ВК 116, Сумського слідчого ізолятору управління ДПтС у Сумській області.

Спостережна комісія вирішила:

Інформацію Ковпаківського районного підрозділу КВІ Сумського МВ УДПтС у Сумській області про хід виконання вимог статтей 41 – 46 глави 9 «Виконання покарання у виді виправних робіт» КВК України за 2011 рік у порівнянні з 2010 роком взяти до відома.

2. Під час засідання було розглянуто матеріали відносно 17 засуджених, з них погоджено на:

- умовно-дострокове звільнення від відбування покарання – 9 особам;

- переведення до дільниці соціальної реабілітації – 4 особам;

- заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі - 3 особам;

- перенесено розгляд матеріалів на наступне засідання – 1 особі (непідготовленість матеріалів).