Print
Hits: 775

Міністерство цифрової трансформації України спільно з вітчизняними і міжнародними експертами та партнерами створило і запустило Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

Мета проєкту – навчити цифрових навичок щонайменше шість мільйонів українців до 2023 року.

Організатор розраховують залучити: 

Для навчання обрано інноваційний формат освітнього серіалу: замість уроку – серія, замість рівня – сезон. До проєкту запрошено як експертів-викладачів, так і українських селебріті, яких звично бачити в кадрі та які розважають, підтримують діалог, жартують, імпровізують.

Усі освітні серіали є безкоштовними. Майже щомісяця на онлайн-платформі з’являтимуться нові спеціалізовані та нішеві курси для підприємців, lifestyle-курси, курси нових цифрових професій. Наприкінці курсу кожен має змогу пройти фінальний тест і отримати сертифікат, що підтверджує здобуті навички.

https://osvita.diia.gov.ua/courses

Проходження деяких освітніх серіалів дозволяє службовцям отримати сертифікат з кредитами ЄКТС (наприклад, "Кіберняні", "Цифрова грамотність службовців 1.0. На базі інструментів Google", "Відкриті дані для державних службовців"). Перелік таких серіалів постійно оновлюється.

https://osvita.diia.gov.ua/digigram