003.jpg
  • Реалізує державну політику у галузі охорони здоров'я населення міста
  • Вивчає стан здоров'я населення, розробляє і здійснює заходи по запобіганню хворобам, зниженню захворюваності, інвалідності та смертності населення
  • Забезпечує доступність первинної та вторинної медичної допомоги у відповідності до чинного законодавства
  • Реформування галузі охорони здоров’я міста

Начальник управління

Чумаченко Олена Юріївна

787-000

Заступник начальника управління

Кригіна Руслана Іванівна

787-000

Головний спеціаліст

Кіпенко Наталія Борисівна

787-000

Головний спеціаліст

Руденко Ірина Миколаївна

787-000

Головний спеціаліст

Ващенко Тетяна Василівна

787-000

Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії

Шиленко Любов Миколаївна

787-000

Начальник інформаційно-аналітичного центру медичної статистики

 

787-002

Провідний юрисконсульт інформаційно-аналітичного центру медичної статистики

 

787-000

ГРАФІК

прийому з особистих питань громадян керівництвом відділу на 2024 рік

начальник управління

 Чумаченко Олена Юріївна

четвер

14:00 – 17:00

заступник начальника управління   вівторок 13:00 – 17:00
заступник начальника управління Кригіна Руслана Іванівна

середа

14:00 – 17:00

Інформація про виконання бюджетних програм за 2020

Інформація про виконання бюджетних програм за 2019

Інформація про виконання бюджетних програм за 2018

Мета діяльності та завдання відділу охорони здоров'я Сумської міської ради

Інформація про бюджет за бюджетними программами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету

Інформація про бюджет за бюджетними программами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету (ІІ)

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1410180

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412010

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412050

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412120

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412140

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412180

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412200

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412214

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412220

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1417410