002.jpg
 • Сприяння діяльності органів суду, прокуратури, юстиції, служби безпеки, Національної поліції, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного антикорупційного бюро України, Державної кримінально-виконавчої служби України в межах наданих повноважень.
 • Реалізація державної політики в галузі оборонної роботи.
 • Взаємодія з спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції державних органів влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.
 • Розробка та проведення в межах чинного антикорупційного законодавства заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням у структурних підрозділах Сумської міської ради та контроль за їх реалізацією.
 • Розміщення інформаційних матеріалів щодо антикорупційного законодавства на офіційному вебсайті Сумської міської ради.
 • Сприяння Сумському міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки у його роботі.
 • Планування заходів щодо готовності органів управління та сил цивільного захисту Сумської міської територіальної громади.
 • Визначення основних напрямків роботи у сфері цивільного захисту населення та території Сумської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.
 • Здійснення інформаційного забезпечення у сфері цивільного захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків, участь у створенні та впровадженні сучасних інформаційних технологій, банків даних і системи оповіщення на відповідній території.
 • Комплектування робочих груп з осіб керівного складу Сумської міської ради та представників суб’єктів господарювання комунальної форми власності, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту населення і територій у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру на відповідній території.
 • Організація роботи з планування укриття населення у захисних спорудах, ведення їх оперативного обліку в межах визначених законодавством, контролю за станом утримання таких споруд їх балансоутримувачами та участь у роботі комісії з питань визначення їх стану.
 • Організація заходів з утримання міського захищеного пункту управління у постійній готовності до використання за призначенням.
 • Планування заходів з питань евакуації на території Сумської міської територіальної громади.
 • Організація та в установленому порядку здійснення контролю за створенням, накопиченням, збереженням, розподілом і цільовим використанням міського матеріального резерву для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.
 • Надання пропозицій та підготовка матеріалів для проведення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Сумської міської територіальної громади.

 

Прізвище, ім’я по батькові

Займана посада

Кабінет

 Телефон

Управління муніципальної безпеки

майдан Незалежності, 2

 

Начальник управління

64

700-619

Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи

вул. Харківська, 35, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Кононенко Станіслав Володимирович

В.о. начальника управління, начальник відділу

234

700-510

Брязкун Григорій Вікторович

Головний спеціаліст

235

700-519

Кацов Анатолій Соломонович

Головний спеціаліст

236

700-519

Левенець Микола Віталійович

Головний спеціаліст

236

700-519

Козлов Ігор Ігорьович

Головний спеціаліст

235

700-519

Однов’юнов Анатолій Миколайович

Головний спеціаліст

235

700-519

Відділ з питань цивільного захисту

вул. Британська, 21 (колишня вул. Горького), This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Петров Артур Євгенович

Начальник відділу

205

701-003

Глущенко Олег Євгенович

Завідувач сектору

205

701-003

611-902

Бондаренко Євген Олегович

Головний спеціаліст

205

701-003

Проценко Ігор Володимирович

Головний спеціаліст

205

611-902