007.jpg

Сумська дитяча музична школа №1 – провідний початковий мистецький навчальний заклад Сумської області з майже півторасторічною історією. З моменту заснування (1877 р.) і дотепер школа є центром культурного життя міста. В ній розкривають свої таланти близько 400 учнів та плідно працюють понад 60 високопрофесійних викладачів.

Директор

Олександр Григорович працює в галузі культури понад 45 років.

Народився 19 квітня 1957 року в місті Суми у родині службовців.

Громадянин України. Українець.

Освіта вища.

У 1972 році закінчив 8 класів Сумської середньої школи № 20 та вступив до Сумського державного музичного училища на народний відділ.

Після завершення навчання у 1976 році, розпочав свій трудовий шлях у Сумській дитячій музичній школі № 3.

Після служби в армії (1977 -1979 рр.) повернувся до викладацької діяльності в ДМШ № 3.

У 1981 – 1990 роках працював керівником гуртка по класу баяна та гітари при Палаці культури СНВО ім. М.В. Фрунзе, після чого знов повернувся у ДМШ № 3.

У 1994 році закінчив СДПУ ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «музика».

У 1995 році посів посаду директора Сумської дитячої музичної школи №1.

 

Статут заклада

 

У Сумський ДМШ №1 створені сучасні умови для розвитку творчого потенціалу дитини.
Навчання відбувається на 5 відділах:

- фортепіанному;
- вокально-хоровому (сольний спів – академічний та естрадний; хоровий клас);
- оркестровому (струнні інструменти – скрипка, віолончель, духові інструменти – флейта, кларнет, труба, саксофон, фагот);
- народних інструментів (бандура, гітара, домра, баян, акордеон);
- музично-теоретичних дисциплін (сольфеджіо, музична література, композиція, імпровізація).

По закінченні навчання учні одержують свідоцтво про позашкільну освіту, яке надає право вступу до вищих мистецьких навчальних закладів.

Життя школи насичене і різноманітне. Кращі учні школи беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських конкурсах та фестивалях не тільки в Україні, а й поза її межами, у Німеччині, Італії, Болгарії та інших країнах. Велика кількість учнівських перемог є яскравим показником якісної та професійної роботи викладачів.

Під керівництвом досвідчених педагогів у школі успішно діють дитячі хори, оркестри, різноманітні ансамблеві колективи, які підтверджують свою виконавську майстерність у багатьох мистецьких заходах. Юні музиканти завжди можуть продемонструвати свої творчі досягнення та артистизм у багатьох концертах та музичних виставах.

Кожного року, на початку весни, кращі учні та колективи школи разом зі своїми наставниками звітують перед громадою міста Суми на прекрасній сцені обласної філармонії. Ці творчі звіти завжди залишають приємні враження і гарний настрій у глядачів та отримують схвальні відгуки колег.

На базі Сумської дитячої музичної школи №1 щорічно проводяться всеукраїнські конкурси, у яких беруть участь талановиті діти з різних куточків України. Це Всеукраїнський конкурс юних музикантів «Проліски Слобожанщини» та Всеукраїнський конкурс гри на народних інструментах «Віртуози Сумщини». В рамках конкурсів кращі музиканти України, проводять майстер-класи для викладачів мистецьких навчальних закладів.

Двері школи завжди відкриті для старанних і талановитих дітей.

До закладу приймаються діти віком від 6 до 9 років.

Вступні прослуховування відбуваються у травні місяці. Зареєструватися на консультацію та прослуховування можливо дистанційно відправивши заявку на електронну пошту школи This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. у квітні місяці.

Плата за навчання відповідно до Наказу