004.jpg

Дитяча музична школа № 3 була створена у 1973 році на базі музичної школи хорового товариства і розташована в самому центрі міста в невеликому, але охайному приміщенні.

За роки існування школи її очолювали керівники, віддані справі естетичного виховання молоді: Пушкарьова З.А., Власенко Л.К., Швачко Л.Ю., Деркач В.М., Федоренко Н.П.

Директор з 2020 року

Народився 03 грудня 1979 року в місті Суми.

Громадянин України.

Освіта вища.

1987-1995 рр. – навчався в середній загальноосвітній школі № 12.

Паралельно у 1990-1994 рр. – у дитячій музичній школі № 3

У 1995 році – ДМШ № 1.

1995 – 1999 рр. – навчався в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського.

1999 – 2004 рр. – навчався в Національній музичній академії України ім. П.І. Чайковського.

2004 – 2007 рр. – навчався в асистентурі-стажування (виконавська аспірантура) Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського.

2008 – 2018 рр. – працював у Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського на посаді концертмейстера.

З 2019 по 2020 рік працював в Сумській обласній філармонії артистом ансамблю.

Заступник директора з навчальної роботи – Ковальова Алла Леонідівна.

Статут заклада

За роки існування школу закінчили більш, ніж 1500 учнів. Багато з них продовжили мистецьку освіту у вищих навчальних закладах.

На даний момент у школі працюють 38 викладачів, навчаються 330 учнів.

Колектив закладу вважає головною метою навчання виховання творчої, гармонійно розвинутої особистості, яка вміє позитивно сприймати навколишній світ. Індивідуальний підхід, любов та повага до учнів спонукає активний творчий розвиток та дає гарні результати.

Навчання проводиться за такими спеціальностями:

 • фортепіано баян, гітара, домра
 • скрипка, віолончель
 • духові інструменти
 • хорові дисципліни
 • театральні дисципліни

Широкий вибір спеціальностей дозволяє кожній дитині знайти «свій» інструмент. Додатково учні можуть вивчати предмети за вибором, як традиційні, так і ексклюзивні, наприклад, композицію.

Крім освітньої, школа має різноманітні напрямки діяльності.

Учні та викладачі школи – постійні учасники культурно-просвітницьких заходів, які проходять не тільки у стінах школи, а й за її межами. Регулярно для учнів загальноосвітніх шкіл міста та дорослого населення у міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка проводяться лекції-концерти, метою яких є популяризація найкращих зразків класичної та сучасної музики. Викладачі теоретичного відділу цікаво та в доступній формі проводять ці заходи. Тематика лекцій- концертів різноманітна: «Всього сім нот», «Чайковський і Сумщина», «Ритми джазу», «Світ музики чарівний», «Музичні барви», «Сучасні мелодії та ритми» та ін.

Учні та викладачі школи беруть участь у концертах в рамках дитячої філармонії при обласній філармонії. Їх можна почути і побачити на міських заходах «Майбутнє є», «Відкриття дитячої філармонії», «До міжнародного дня Музики», щорічних звітних концертах школи.

Школа пишається переможцями конкурсів міського, обласного, міжрегіонального, всеукраїнського, міжнародного рівнів.

Колективом нашої школи започатковано культурно-мистецькі заходи, які стали традиційними:

 • «Музичний вернісаж» - концерт викладачів ДМШ №3, який проводиться з 2010 року, відкриваючи двері в новорічні свята і є справжнім подарунком для мешканців міста.
 • Відкритий конкурс ансамблевого музикування «Камерата», який проводиться з 2016 року. Це конкурс, який об’єднує колективи Сумщини та проводиться в номінаціях: «Ансамблі народних інструментів», та «Ансамблі академічного співу».
 • «На струнах душі» - концерт виконавців на струнно-смичкових інструментах, який з кожним роком об’єднує на сцені Сумської обласної філармонії все нових і нових музикантів міста та області.

У школі працюють такі творчі колективи: 

 • оркестр народних інструментів
 • хори молодших та старших класів
 • вокальний ансамбль учнів середніх класів
 • ансамбль скрипалів
 • камерний ансамбль викладачів
 • інструментальні ансамблі різного складу
 • ансамбль гітаристів
 • ансамбль викладачів «For You»

Двері школи завжди відкриті для талановитих та старанних дітей.

Плата за навчання відповідно до Наказу

 

***

Відділ культури Сумської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу Сумської міської ради - Сумської дитячої музичної школи № 3 (м. Суми, вул. Шевченка, 16).

Конкурс оголошується відповідно до вимог Законів України «Про культуру» та «Про освіту», на виконання рішення Сумської міської ради від 05 жовтня 2016 року № 1157-МР «Про запровадження контрактної форми роботи для керівників закладів культури комунальної форми власності Сумської міської ради, підпорядкованих відділу культури Сумської міської ради».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

 • повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст);
 • стаж роботи в галузі культури не менше трьох років;
 • володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у  конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копії документів про вищу освіту;
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • мотиваційний лист довільної форми;
 • програма розвитку закладу на один і п’ять років.

Зазначені документи надаються до Відділу культури Сумської міської ради (вул. Горького, 21, каб. № 317, тел.: 66-99-04) у друкованому та електронному вигляді.

Контактна особа Вдовенко Олена Михайлівна.

Перелік документів, є вичерпним.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата початку приймання документів: 02 листопада 2020 року.

Дата закінчення приймання документів: 01 грудня 2020 року.

Інформація про заклад або Переглянути не завантажуючи

Зразок заяви претендента на посаду або Переглянути не завантажуючи

Оголошення про формування конкурсної комісії або Переглянути не завантажуючи

Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії або Переглянути не завантажуючи

Положення про порядок проведення конкурсу або Переглянути не завантажуючи

Типова форма контракту або Переглянути не завантажуючи


02 грудня 2020 року завершено прийом документів від кандидатів на заміщення посади директора комунального закладу Сумської міської ради – Сумської дитячої музичної школи № 3.

Взяти участь у конкурсі на заміщення посади директора Сумської дитячої музичної школи № 3 виявило бажання 8 осіб.

Кандидати на посаду:

11 грудня 2020 року відбудеться засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Сумської міської ради – Сумської дитячої музичної школи № 3 (за адресою: вул. Горького, 21, актова зала адмін. будівлі ЦНАП, ІІ поверх праве крило).

Початок конкурсу: 1 засідання 9.00 – 11.00

                               2 засідання 11.30 – 15.00


Наказ про склад комісії конкурсу

Список присутніх на зборах колективу

Протокол комісії з жеребкування

Протокол загальних зборів членів трудового колективу


11 грудня 2020 року відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Сумської міської ради – Сумської дитячої музичної школи № 3.
За результатами голосування переможцем конкурсного добору на заміщення посади директора комунального закладу Сумської міської ради – Сумської дитячої музичної школи № 3 визнано Антоненка Олега Миколайовича.
1979 року народження, громадянин України, освіта вища.
У 2004 році закінчив Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського за спеціальністю «Музичне мистецтво». У 2007 році – аспірантуру–стажування (виконавська аспірантура) академії ім. П.І. Чайковського. Досвіт роботи в галузі культури 12 років. 10 років працював у Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського на посаді концертмейстера. Лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів не тільки в Україні, а й за кордоном – Гран-Прі в Італії та ІІ місце у Сполучених Штатах Америки.

Протокол І засідання (загальний)

Протокол І засідання (підписи)

Протокол ІІ засідання (загальний)

Протокол ІІ засідання (підписи)

Протокол засідання лічильної комісії